באזזנט

תמונה – לע"מ

התהפך

סערה בימין: כך כינה בנט את 'יהודה ושומרון'

סערה ברשת: במהלך מסיבת עיתונאים עם מזכיר המדינה האמריקני אנתוני בלינקן, בירך ראש הממשלה נפתלי בנט את הפלסטינים וכינה את שטחי 'יהודה ושומרון' בביטוי השנוי במחלוקת 'הגדה המערבית'.

בפתח דבריו אמר בנט, "בסוף השבוע החודש הקדוש של הראמדן, הממשלה שלנו דואגת ועובדת קשה מאוד לשפר את חייהם של הפלסטינים בגדה המערבית ועזה".

יגאל דילמוני, מנכ"ל מועצת יש"ע בתגובה: "התבטאות כזו היא התדרדרות ערכית נוספת של הממשלה. זה מתווסף להקפאת הבנייה והפניית הגב להתיישבות. ממשלה כזו צריכה ללכת הביתה."

בנט נגד לפיד בשנת 2018

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר מסר בתגובה: "לא יאומן שמנכ"ל מועצת יש"ע לשעבר ורה"מ בהווה נפתלי בנט מאמץ את הנרטיב הפלסטיני המאמין ב"כיבוש". מדובר בעוד צעד בדרך לממשלת השמאל אחרי שהבטיח עשר מעלות ימינה".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.