באזזנט

תמונה – פייסבוק שלמה פילבר

התיקים קורסים

דרמה במשפט נתניהו: פילבר יהפוך לעד עוין?

לא מספק את הסחורה: ביום השלישי לעדותו של עד המדינה שלמה פילבר בפני בית המשפט, התובעת בתיקי נתניהו דורשת לחקור אותו כעד עוין.

בעדותו הבוקר תקף פילבר את עד המדינה השני ניר חפץ, "הוא היה פוטנציאל נזק", בתגובה תקף אותו חפץ בטוויטר: "מעניין אם הסמרטוט חדל האישים יספר גם על הקומבינה הכספית המסריחה שעשה עם חברו י׳ בבחירות 2015".

השרה לשעבר מירי רגב הגיבה, "התובעת צריכה להודיע שהשיטות שהמשטרה פעלה בהם כדי להוציא מידע שקרי ממומו פילבר, הם הבעיה. פילבר הוא לא עד עוין, החוקרים הם עוינים."

חברת הכנסת מאי גולן מהליכוד הגיבה, "‏עוד מעט לא יישאר כלום מתיקי נתניהו כי הכל כבר קרס או בדרך לקרוס. הפעם זו העדות של שלמה פילבר. עדות שנלקחה ברמייה, ספק חוקית, תוך הפעלת לחצים ואיומים אינסופיים. ולזה הם קוראים משפט צדק.."

https://twitter.com/elizipori/status/1508722564314578948?t=-UV-SAdLIIncJhwYUM2OPw&s=19

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.