באזזנט

תמונה – פייסבוק

הטרור הפלסטיני

תיעוד דרמטי: המחבל מרסס אזרחים מטווח קצר

תיעוד חדש ודרמטי מזירת הפיגוע בבני ברק. על פי הדיווח המחבל הגיע ברכב לעיר והתחיל במסע הרג רצחני על אזרחים במרכז העיר.

על פי הדיווחים 5 אזרחים נורו למוות במספר זירות בבני ברק ורמת גן. המחבל ככל הנראה תושב השטחים נוטרל לאחר מעצור בנשק.

‏המחבל שביצע את הפיגוע בני ברק הוא דיא חמארשה בן 27 פלסטיני מהכפר יעבד ליד ג'נין. הוא שב"ח, נכנס לישראל ללא היתר והיה כלוא בעבר בישראל.

ממצאי חקירה ראשוניים עולה כי מפגע חמוש ברובה סער פתח באש לעבר אזרחים ברחוב השניים בבני ברק ופגע במספר אזרחים באורח אנוש, משם עבר לרחוב הרצל, פתח באש לעבר אזרחים, כוח משטרה נטרל אותו. כוחות המקום.

ראש הממשלה נפתלי בנט יקיים בשעה 22:00 התייעצות ביטחונית בהשתתפות שר הביטחון, השר לביטחון הפנים, הרמטכ"ל, ראש השב"כ, מפכ"ל המשטרה וגורמים נוספים

ראש האופוזיציה נתניהו הגיב , "ערב עצוב וקשה מאוד. ישראל בעיצומו של גל טרור מסוכן שלא ראינו שנים רבות. אני שולח תנחומים למשפחות הנרצחים ומתפלל לרפואת הפצועים. מחזק את כוחות הביטחון וההצלה שנמצאים בשטח. חייבים לפעול בנחישות כדי להחזיר לאזרחי ישראל את השקט והביטחון."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.