באזזנט

תמונה – פייסבוק שלמה קרעי

מה דעתכם?

קרעי: "תקברו את הטרוריסטים עטופים בעור של חזיר"

חבר הכנסת שלמה קרעי שהשתתף השבוע בפגישת חירום שקיים ראש הממשלה לשעבר נתניהו בכנסת בעקבות גל הטרור הפלסטיני בישראל, דורש לקבור את המחבלים הפלסטינים כשהם עטופים בעור של חזיר.

בהודעה שפרסם כתב דרעי, "‏עוד פיגוע. עוד טרוריסט נתעב. הממשלה מצהירה הצהרות ולא עושה דבר בשטח. דמנו הפקר. תתעשתו מהר ותציפו את הרחובות בכוחות הבטחון. הפעילו סגר על יו"ש ותבטלו הקלות."

קרעי הוסיף, "תקברו את הטרוריסטים החלאות עטופים בעור של חזיר, תשללו זכויות מבני משפחותיהם (הצ"ח מוכנה בעניין), תכו באגרוף ברזל. די."

עוד כתב קרעי, ‏"גם מאה מסיבות עיתונאים מקושקשות לא יעזרו להם. הם לא מסוגלים, כי הם שבויים בידי התנועה האסלאמית, וגם כי הם פשוט חלשים. אבל בעיקר, כי הם באמת מאמינים שבזמן טרור צריך להקל על הערבים והמפגעים, ושהרמדאן זו איזו הצדקה לטרור נגדנו. הם באמת חושבים שהיהודים אשמים. ולזה שום תכנית לא תעזור."

IMG_20220327_205450_511

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.