באזזנט

תמונה – פייסבוק
תומך טרור?

נחשף: השר עיסווי פריג' עבד בשירות עמותת חמאס?

השר לשיתוף פעולה איזורי, ח"כ עיסאווי פריג' ממרצ, שימש במשך כ-12 שנה כרואה חשבון של עמותת חמאס נגדה הוגש כתב אישום בחשד להעברת מיליוני שקלים למטרות ארגון הטרור חמאס.

על פי התחקיר שפורסם שאתר 'הקול היהודי', מדובר בעמותת לג'נת זקאת אל קודס אל מרכזייה שלאחרונה הוגש נגדה כתב אישום בו נטען כי העמותה הינה עמותת חמאס שהוקמה בידי אנשי חמאס ופועלת למימוש מטרות חמאס בירושלים ובהר הבית.

השר פריג' היה רואה החשבון של העמותה כ-12 שנה עד לבחירתו לכנסת ב-2013, ובכלל זאת גם במהלך התקופה המייחסת עבירות טרור לעמותה מאז שנת 2007.

פעיל הימין הצל תקף, "אתם רוצים להגיד לי שפריג לא ידע במשך 12 שנה מול מי הוא עובד???? הוא רואה החשבון שאמור לדעת לפני ולפנים מה קורה בעמותה. לפני מספר שנים עיסוואי פריג הגיש כנגדי תלונה שקראתי לו תומך טרור ותראו מה יצא היום".

הגיבו והשפיעו
יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.