קרדיט תמונה: דוברות המשטרה

בלי רחמים

בגלל עגלה: גבר נגח באלימות קשה אדם בסופרמרקט

עידכון אחרון לפני 2 שנים
תושב מרכז הארץ בן 31 נעצר לאחר שתועד תוקף גבר אחר כבן 30 במהלך הקניות בסופרמרקט בעיר יקנעם. בתיעוד הוידאו נראה הצעיר נוגח בפניו ומפיל אותו לרצפה. האירוע תועד במלואו באמצעות מצלמות האבטחה. מהחקירה עולה כי האלימות התגלגלה בעקבות ויכוח הין הצדדים שהחל לאחר שהנתקף הזיז את עגלת הקניות של החשוד במטרה להגיע למדפים.
ראשי >

משטרת ישראל עצרה חשוד בן 31 שתקף גבר בן 30 בסופר מרקט, כי הזיז לו את עגלת הקניות ללא אישור ואתמול יח' התביעות של המשטרה הגישה נגדו כתב אישום ובקשה למעצרו עד תום ההליכים. ביום חמישי (13.6.19) בשעות הערב, התקבלה תלונה במשטרת ישראל על גבר שתקף גבר אחר במהלך קניות בסופר מרקט ביוקנעם. מיד עם קבלת התלונה משטרת ישראל פתחה בחקירה במסגרתה איתרה את החשוד במעשה ובשעות הלילה המאוחרות החשוד נעצר.

הקורבן בשנות ה -30 לחייו, הזיז את עגלת הקניות של החשוד כדי לקחת מצרכים מהמקרר. החשוד התרעם, קילל את הקורבן בשפה האנגלית והשניים המשיכו כל אחד לדרכו. בהמשך השניים נפגשו שוב באחת משורות המצרכים בסופר מרקט, החשוד אמר לקורבן: "בוא רגע חמוד" ונגח בו בעוצמה בפניו עד שהמתלונן נפל ארצה.

החשוד המשיך ותקף את המתלונן שהיה שרוע על הרצפה באמצעות אגרופים לפנים עד אשר לקוחות שהיו במקום הצליחו להרחיק את החשוד מהקורבן והקורבן נמלט מהמקום, אך החשוד לא הרפה ורדף אחריו לאחד החניונים הסמוכים עד שהוא נעלם לו מטווח הראיה, והחשוד חזר לביתו במרכז הארץ. בהמשך חוקרי המשטרה הצליחו לאתר את החשוד ובשעות הלילה המאוחרות הוא התייצב בתחנת המשטרה.

כתוצאה מהתקיפה הקורבן נפצע וסבל מחבלות בפנים ביניהם: שטפי דם, נפיחות, כאבים, אחת משיניו הקדמיות נשברה והוא נזקק לטיפול רפואי. יחי' התביעות גיבשו כנגד החשוד כתב אישום בגין עבירה של תקיפה הגורמת חבלה ובקשה למעצרו עד תום ההליכים.

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים

ללא נפגעים: 2 מחבלים חוסלו בפיגוע

הטרור הפלסטיני

לפני 46 דקות

צפו: בנט מסרב לאדווה דדון ונמלט

כך זה נראה

לפני 58 דקות
בכותרות

ללא נפגעים: 2 מחבלים חוסלו בפיגוע

הטרור הפלסטיני

לפני 46 דקות

צפו: בנט מסרב לאדווה דדון ונמלט

כך זה נראה

לפני 58 דקות

מטורף: הסתה ומהומות נגד יהודים בהלוויה בלוד

הסלמה

לפני שעה 1

מפחדת מערבים? זעם ברשת על גל גדות

מלחמת הסברה

לפני 2 שעות

השופט מלצר פסק: משפט חוזר לרומן זדורוב

דרמה משפטית

לפני 2 שעות

מועמד נוסף ב'ימינה' מורד בבנט: "זהו קו אדום אותו לא אחצה"

מתי שקד?

לפני 3 שעות

נתניהו מאיים: "החמאס יקבל כאן מכות שהוא לא ציפה להן"

איומים

לפני 3 שעות

דיווח: הרוגים ופצועים מפגיעות ישירות באשקלון

קורבנות טרור

לפני 4 שעות