באזזנט

תמונה – Pixabay
חשד

בן 50 מונשם לאחר ששתה ממיס שומנים ב"ארומה" רעננה

חשד לרשלנות חמורה בבית הקפה "ארומה" ברעננה. הצוות הרפואי בבית החולים מאיר בכפר סבא מדווח כי גבר בן 50 מורדם ומונשם לאחר שחש ברע במהלך הלילה והובהל למיון וכעת מצבו יציב.

הגבר שתה אמש בסניף ארומה ברעננה משקה אשר על פי החשד הכיל ממיס שומנים. הוא הגיע לחדר מיון עם תחושת צריבה חזקה וקשיים בבליעה, הקאות ונפיחות בפנים.

הרעלה בבית קפה
הרעלה בבית קפה

הרופאים בדקו את הכוס שהביא עמו המטפל וחושדים כי היא מכילה חומר כימי חזק. בבית החולים ביקשו לחדד נהלים במקרה של בליעה של חומר ניקוי וממליצים לשתות מיידית מים או חלב ולהגיע לחדר המיון.

תגובת ארומה ישראל: הנהלת הרשת בוחנת את המקרה במלוא החומרה והרצינות. מבדיקתנו עד כה נראה כי מדובר בכוס שהכילה חומר ניקוי שקוף, אשר אחד העובדים השתמש בה בטעות, להכנת משקה שהוגש ללקוח.

עוד נמסר, אנו מתנצלים בפני הלקוח מעומק ליבנו על המקרה החמור, מאחלים להחלמתו המהירה ופועלים על מנת לחדד ולשפר את הנהלים בשימוש בחומרי ניקוי בסניף הנדון ובכל סניפי הרשת, ולמנוע מקרים כאלה בעתיד.

הגיבו והשפיעו
יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.