באזזנט

תמונה – אלבום משפחתי

דרמה מדינית

איחוד האמירויות: עונש מוות נגזר על ישראלית

בית המשפט באיחוד האמירויות גזר היום עונש מוות על אזרחית ישראלית שנתפסה עם חצי ק"ג קוקאין.

על פי הדיווח, הישראלית פידא כיוואן בת 43, תושבת חיפה, נעצרה לפני מספר חודשים באיחוד האמירויות כשברשותה מעל חצי קילו של קוקאין. אמש גזר עליה בית המשפט עונש מוות.

ברשתות החברתיות פורסם כי מדובר בבחורה שעוררה סערה לפני כעשר שנים, לאחר שסירבה לתת לחיילים לשתות קפה בבית הקפה שלה ברחוב הלל בחיפה.

ממשפחתה של הישראלית נמסר ל-N12: "לבת שלנו אין כל קשר להאשמות נגדה. היא הגיעה לדובאי לאחר שקיבלה הצעת עבודה ממשקיע פלסטיני מרמאללה, ושם שכרו עבורה את הדירה שהתגוררה בה שבועיים. היא קיבלה במפתיע משלוח לדירה מאנשים שלא הכירה קודם, והתברר לאחר מכן שמדובר בסמים. המשקיע הפלסטיני שעבדה איתו סיבך אותה בפרשה שאין לה כל קשר אליה, ואותו משקיע עד עצם הרגע הזה מבוקש בדובאי. הבת שלנו שיתפה פעולה באופן מלא עם הרשויות בדובאי ובניגוד לפרסומים, היא בעצמה דיווחה לרשויות לאחר שהבינה שנקלעה לתרמית".

לפי מספר חודשים פרסמה משטרת דובאי תיעוד ממעצרו של העבריין הישראלי, חליל דסוקי, תושב לוד בן 30, שנתפס ברכבו עם עשרות קילוגרמים של סמים, ונתפסה משאית עם חצי טון קוקאין בשווי של כ-150 מיליון דולר.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.