באזזנט

תמונה – טוויטר

הסתה להמונים

אבא של המחבל מסית ומאיים: "הניצחון יגיע בקרוב"

אלפי תומכי טרור פלסטינים מתאספים וחוגגים סביב ביתו של המחבל שביצע את הפיגוע הקשה בדיזנגוף תל אביב.

‏המחבל שביצע את הפיגוע וחוסל הבוקר ע"י לוחמי השב"כ הוא ראאד חאזם, בן 28 מג’נין. שוהה בלתי חוקי, ללא היתר שהייה בישראל.

בראיונות לתקשורת התגאה האב שעובד כקצין בשירותי הביטחון הפלסטינים, בפיגוע שביצע בנו שחיסל, "הניצחון יגיע בקרוב, בימים הקרובין תראו את השינוי. אתם תהיו חופשיים ועצמאיים. אלוהים, שחרר את מסגד אלאקצא מידי הכיבוש!"

ח"כ בצלאל סמוטריץ הגיב, ‏"שנים אנחנו אומרים שהטרור נובע מתקווה ולא מיאוש. האבא הזה הוא פניה של התקווה הזו. רק כשנגדע להם אותה ביד ברזל והם יבינו שהיא חסרת סיכוי ותוחלת יהיה כאן שלום וביטחון. שלב קטן ומיידי: להעלות את האבא הזה וכל משפחתו על משאיות ולגרש ללבנון, להרוס את בתיהם ולחלט את רכושם."

ח"כ איתמר בן גביר הגיב, "הפיתרון לפיגועים הוא לא לחכות להם ולחסל את המחבל, הפיתרון זה לגרש עכשיו את כל אלו שהביעו שמחה על הפיגוע, חילקו סוכריות ושותפים במעשי הטרור אם בהסתה, אם בשידול ואם בתמיכה (רוחנית ומעשית) בטרוריסטים. שיחלקו סוכריות בסוריה, לא כאן."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.