באזזנט

תמונה – פייסבוק

שערורייה

בזכות בנט: חברת הקואליציה תומכת בתשלום משכורות למשפחות מחבלים

‏בראיון לרשת ב' לאחר הפיגוע הקשה בתל אביב, חברת הקואליציה, ח"כ גבי לסקי ממפלגת מרצ, הגיבה לשאלה של זכב קם, האם היא תומכת בתשלום של אבו מאזן למשפחות המחבלים.

״צריך לדאוג שגם לאותם ילדים תהיה פרנסה. אני יודעת שלאנשים קשה עם זה אבל זו האמת״, הגיבה לסקי.

שר המשפטים סער גינה את לסקי, ‏"דבריה של ח״כ לסקי חמורים, חסרי אחריות ומנוגדים לחלוטין לעמדת הממשלה. תגמול מחבלים ובני משפחותיהם ע״י הרשות הפלסטינית בשל מעשיהם הנפשעים מעודד טרור."

העיתונאי אריאל שנבל תקף, ‏"בבקשה ניר אורבך. בבקשה איילת שקד. בבקשה מתן כהנא. בבקשה נפתלי בנט. זו חברה בקואליציה שלכם. היא בעד תשלום משכורת למשפחות מחבלים. משכורת! למשפחות רוצחי יהודים בדם קר! יש תחתית עמוקה מזו? עם זה אתם עוד מוכנים לשבת יחד?!

מהליכוד נמסר בתגובה לדבריה של ח״כ גבי לסקי: "שעות ספורות אחרי הפיגוע הנורא בתל אביב, חברת הקואליציה של בנט, ח״כ גבי לסקי, מביעה תמיכה בתשלומים של הרשות הפלסטינית למחבלים – כולל למחבל שרצח אמש שני ישראלים בתל אביב. אם מישהו חיפש הוכחה נוספת לכך שהממשלה החלשה של בנט לא מסוגלת לנצח את הטרור, הוא קיבל אותה שוב היום."

האזינו

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.