באזזנט

תמונה – לע"מ

מאמינים לו?

מביך: בנט נתפס על חם מפברק איומים

מחשש להתפוררות הקואליציה עם פרישתה הדמרטית של ח"כ עידית סילמן, העניק ראש הממשלה בנט סדרת ראיונות לערוצי הטלוויזיה 11, 12, 13, חוץ מערוץ 14 מהם הוא ככל הנראה חושש.

בראיון לכאן 1, טען בנט כי הימין והליכוד איימו על מקום עבודתו של שמוליק סילמן, בעלה של עידית סילמן שאולץ להתפטר.

העיתונאי יהודה שלזינגר בדק את הטענות וכתב, ‏"משהו מוזר. בנט טוען שאיימו על הבוסים של שמוליק סילמן. אז צלצלתי לעופר חברוני שהיה הבוס של שמוליק סילמן שאומר במפורש: "לא איימו, לא הפעילו לחץ ולא פנו בדרישה לפטר אותו".

מהליכוד נמסר בתגובה,"בנט שהפר את כל הבטחותיו לבוחריו ממשיך לשקר גם הערב בלי הפסקה. בנט איבד השבוע את הרוב בכנסת ולכן הוא מפזר שקרים גם נגד עידית סילמן שבניגוד אליו נשארה נאמנה לעקרונות להם נבחרה. בנט מבין שהסיפור שלו נגמר ושהגיע הזמן לממשלה חזקה שתחזיר את השקט והביטחון לאזרחי ישראל.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.