באזזנט

תמונה – ערוץ הכנסת

הבן זה קו אדום

ח"כ אטבריאן זועמת: "כל לייק לדבר הזה הוא חסימה מיידית"

חברת הכנסת גלית דיסטל אטבריאן מפרסמת איום שקיבלה בטוויטר בה מוזכר בנה הקטן, ‏‏"לראות את השם הפרטי של הבן שלי בתוך תגובה שמאיימת ברצח- זה חושך בעיניים. אין דרך להסביר את התמהיל הזה בין זעם לאימה."

עוד כתבה אטבריאן, "נציג של קצין הכנסת הגיע כעת לביתי. הוגשה תלונה במשטרה. זאת הפעם הראשונה בה שאלתי את עצמי באמת מה אני צריכה את כל זה. ואז נזכרתי בשרה נתניהו והתעשתתי מיד. ממשיכה."

עיתונאי הארץ והתאגיד חיים לוינסון לעג לה, "‎היכולת שלך ללקק לנתניהוז בתוך פוסט אישי ונוגע עלייך והמשפחה שלך רווחתם ושלומם, הוא באמת מפעים. הכישרון שלך הוא ספקטקולרי."

‏‎ח"כ דיסטל נעלבה והגיבה, "עד לרגע זה הייתי משוכנעת שאתה טרול טוב לב. אתה איש רע לוינזון. איש רע מאוד."

עוד כתבה אטבריאן, "הנה, אני אעשה לכם את זה קל יותר: זאת התגובה של חיים לוינזון על האיום ברצח שהבן שלי חטף הבוקר. אתם מוזמנים לעשות לייק, תהנו, רק קחו בחשבון:
כל לייק לדבר הזה הוא חסימה מיידית. נבחרת ציבור או לא – הבן שלי הוא קו אדום. וחוץ מזה – זאת מסננת מצוינת לברור החוצה את אלה שאיבדו צלם אנוש."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.