באזזנט

תמונה – דובר רשות שדות התעופה

נעצרו חשודים

אלה התמונות המפחידות שקיבלו הנוסעים במטוס

טרור ואימה: 9 חשודים תושבי כפר מהצפון, נעצרו לאחר שהורדו מהמטוס ע"י בטחון רשות שדות התעופה, בחשד שהפיצו לעשרות נוסעים תמונות המתרסקות מטוס באמצעות אפליקציה של אפל המאפשרת העברת קבצים למכשירים קרובים.

שוטרי מרחב נתב"ג פתחו היום בחקירה, עם קבלת דיווח ממערך בטחון רשות שדות התעופה, בדבר חשד לאירוע בטחוני רגיש, לאחר שהתקבל מידע כי עלה ברשת תיעוד מתוך מטוס בזמן אמת המופץ לנוסעי המטוס, לצד תמונות של אסונות תעופתיים, העשויים להתפרש כאיום לאירוע פח"ע.

המראת הטיסה נדחתה במספר שעות וכלל נוסעיה הורדו לבידוק קפדני של המטוס, כאשר 9 נוסעים כבני 18תושבי כפר בגליל המערבי, הורדו מהמטוס ע"י בטחון רש"ת והועברו לחקירה במשרדי משטרת מרחב נתב"ג.

9 החשודים נחקרים בשעה זו בחשד לביצוע עבירה חמורה של הפצת ידיעה כוזבת הגורמת פחד ובהלה בציבור, בסיומה יועברו כלל ממצאיה לבחינת התביעה בהתאם .

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.