באזזנט

תמונה – טוויטר

סופו של כלפון

דיווח: השר מתן כהנא מתפטר וחוזר לכנסת

השר לשירותי דת מתן כהנא, הודיע כעת לראש הממשלה נפתלי בנט, על החלטתו להתפטר מתפקידו כשר לשירותי דת על מנת לחזור להיות חבר כנסת ולסייע בחיזוק הקואליציה.

בעקבות התפטרותו, ח"כ יום טוב כלפון הודח מהכנסת, ומיום ראשון כהנא יהיה חבר כנסת מן המניין. ההתפטרות נכנסת לתוקף מיידית.

העיתונאי מיכאל שמש דיווח, כי רה"מ בנט חשד שכלפון מתכנן לערו בשבוע הבא לשורות הליכוד באופוזיציה.

ח"כ שמחה רוטמן תקף, "‏מה שמעניין אותי אם את המהלך הפוליטי הנכלולי הזה בישלו בלשכת בנט וכהנא בזמן חילופי האש בג'נין, בזמן ההפגנות עם דגלי אש"ף בלוד או בזמן הלוויה האלימה של הכתבת בירושלים".

העיתונאי ינון מגל הגיב, "ליום טוב כלפון היתה הזדמנות פז להפוך לגיבור בימין, אבל הוא בזבז אותה על כבוד וג'וב נורבגי. אז שעה לפני שבת בנט בעט אותו החוצה מהכנסת, בלי אפילו להודיע לו מראש. ידע כל אידיוט שימושי של הנוכלים, שייבעט החוצה בשניה שלא ישרת יותר את מטרותיו של הבוס. איזה פספוס. יצא עלוב. חבל."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.