באזזנט

תמונה – אלבום משפחתי

הספד דומע

בנו של נעם רז הי"ד: "הממשלה השמאלנית מכרה את הארץ"

בנו של גיבור ישראל נעם רז הי"ד שנהרג בחילופי אש עם מחבלים בג'נין, עלה לשאת דברי הספד בהלווית אביו בהר הרצל, ואמר כי אינו יכול לדבר כשהשר לביטחון פנים עמר בר לב נוכח במקום והניח את המיקרופון.

בתיעוד שפורסם באתר 0404, נשמע בנו של נעם הי"ד, תוקף בחריפות את הממשלה, "היה לכם את המיקום של הבית. טיל אחד ולא היו מסכנים חיים של 50 לוחמים שכל אחד מהם שווה מכל הממשלה הזאת, למה הללי צריכה לגדול בלי אבא?, למה נווה לא יספיק ללמוד איתך לבר מצווה? למה איתם לא יוכל להרים איתך איזה כוס קפה?".

"יושבים שמאלנים שמוכרים לנו את הארץ. איך הגיע מצב שהמחבלים שירו על אבא שלי מגיעים לאותו בית חולים שאבא שלי הגיע? איך זה קורה? נגמרו לי המילים הגיע הזמן למעשים", הספיד הבן בכאב.

בסטורי שפרסם אמש, תקף בנו של נעם רז הי"ד את הממשלה והאשים את בנט במות אביו.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.