באזזנט

תמונה – דוברות הכנסת\נעם מושקוביץ

חושש לכסא

בנט מאיים בהחרבת המדינה: "כולנו עומדים למבחן"

ח"כ בצלאל סמוטריץ' מגיב לפוסט שפרסם ראש הממשלה נפתלי בנט בצאת חג השבועות בו כתב, "כולנו עומדים למבחן אם נצלח את העשור השמיני כמדינה ריבונית ומאוחדת, או שנכשל שוב בגלל סכסוכים פנימיים".

בתגובה תקף סמוטריץ', "המגלומניה הילדותית של האיש הקטן הזה, שמזהה את עצמו עם המדינה וטוען למעשה שאם הוא יפול המדינה תחרב, מביכה בעוצמת הניתוק וההאדרה העצמית שנעוצים בה, ומסבירה את התהליך הפסיכולוגי הקליני שבנט מצוי בו. נוטשי לשכתו ניסו כנראה להיות הילד הקטן שמסביר לו שהמלך עירום אבל הוא מסרב להקשיב."

העיתונאי אריה ארליך הגיב: "נפתלי בנט, המדינה שרדה 73 שנים בלי שתהיה ראש ממשלה, ונראה לי שתשרוד הרבה יותר טוב אם תכבד את ההכרעה הדמוקרטית. 96 אחוז מהעם לא בחר בך, אתה לא מתקרב באף סקר דעת קהל. כפית את עצמך ועכשיו פצחת בטנטרום ילדותי סטייל דמותך בארץ נהדרת שאם תלך המדינה תיחרב. יש לי חדשות בשבילך: היא לא."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.