באזזנט

תמונה – לשכת שר החוץ

מאמינים לו?

שר החוץ לפיד נגד ח"כ זועבי: "מדובר בהזיה"

שר החוץ יאיר לפיד מגיב לטענה של חברת הכנסת זועבי שאמרה בראיון לרדיו 'נאס' כי במסגרת המו"מ לחזרתה לקואליציה, לפיד הבטיח להחזיר את התושבים הפלסטינים שגורשו לכפרים בגליל.

על פי הדיווח של העיתונאי מוחמד מג'אדלה, חה"כ זועבי חשפה בראיון לרדיו נאס: "לפיד הבטיח לי הישג היסטורי – להחזיר את תושבי שני הכפרים הפלסטיניים בגליל "איקרית" ו"ברעם" – שגורשו בשנת 1948. התחלנו לעבוד אבל זה נבלם"

שר החוץ לפיד הגיב, "לא היה ולא נברא מדובר בהזיה".

ראש הממשלה לשעבר נתניהו מיהר להגיב, "מורשת ממשלת בנט: זכות השיבה . ממשלת לפיד ובנט פועלים עם ח״כ זועבי, עבאס, טיבי וכוחות אנטי ציונים להחזיר את זכות השיבה – חייבים להפיל את ממשלת החולשה ולהחזיר את המדינה לידנו."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.