באזזנט

תמונה – לשכת לפיד

הלם בכנסת

דרמה פוליטית: בנט ולפיד מפזרים את הכנסת

דרמה פוליטית: לאחר שאיבדו את הרוב בכנסת, ראש הממשלה בנט וראש הממשלה החליפי יאיר לפיד הסכימו על פיזור הכנסת. לפיד יכהן כראש ממשלת המעבר שיקבל את נשיא ארה"ב ביידן בחודש הבא.

בהודעתו כתב בנט, "לאחר שמוצו הניסיונות לייצב את הקואליציה – ראש הממשלה נפתלי בנט וראש הממשלה החליפי יאיר לפיד סיכמו: הצעת חוק תובא בשבוע הבא לאישור הכנסת. לאחר אישורה תתבצע הרוטציה באופן מסודר. רה"מ בנט משוחח כעת עם ראשי המפלגות. ראש הממשלה נפתלי בנט וראש הממשלה החליפי יאיר לפיד ימסרו הודעה לציבור בשעה 20:00.".

יו"ר עוצמה יהודית חה"כ איתמר בן גביר: "מקווה ששחר חדש יקום על מדינת ישראל. העם זקוק לממשלת ימין ימין מלא מלא, שתתקן את הנזק שעשתה כאן הממשלה המסוכנת ותחזיר את הביטחון לרחובות. בעזרת השם, עכשיו תור הימין לנצח!"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.