באזזנט

תמונה – אילנה קוריאל טוויטר

קשה לצפייה

מזעזע: שיסה כלבים בצבוע ולא ישב בכלא

שופטי בית המשפט המחוזי ביטלו את הרשעתו של תושב עוספיא שתיעד את הכלבים שלו הורגים באכזריות צבוע, חיית בר בסכנת הכחדה.

על פי הדיווח של העיתונאית אילנה קוריאל באתר ynet, החשוד ערער על פסק הדין של בית המשפט השלום בחיפה שגזר עליו 3 חודשי מאסר וקנס כספי.

על פי כתב האישום שהוגש נגד החשוד, בשנת 2019 הבחין הנאשם בשני צבועים שנכנסו לשטח מגוריו, ושחרר את שני כלביו שיתפסו אותם. הנאשם נסע ברכבו אחר הכלבים והבחין כי הם תפסו את אחד הצבועים, שהיה פצוע וצולע. הוא הוציא את הטלפון הנייד שלו, תיעד את התקיפה ועודד אותם בצעקות להמשיך עד שהצבוע נפח את נשמתו ביללות וייסורים רבים. את הסרטון העלה לפייסבוק כשהוא מכנה את כלביו "האריות שלי".

"היה לי כל כך טוב שהכלבים שלי הגנו על החיים שלי ושל הילדים שלי. הצבוע הזה בא להרוג אותי אז הוא נהרג", אמר החשוד בבית המשפט והוסיף, "אני לא מצטער על זה. מחבל שנכנס אלייך הביתה מותר לך להרוג אותו". על הצילום פרסום הסרטון אמר החשוד, "אני נתתי להם מחמאה שהצילו את החיים שלי".

בפסק הדין כתבו ‏השופטים אברהים בולוס, דאוד מאזן וגלית ציגלר, שהחליטו לבטל את המאסר בגלל נסיבות מיוחדות וחריגות של הנאשם אך לא פירטו מעבר לקשיים כלכלים שיש להרבה מורשעים.

העיתונאית אילנה קוריאל הגיבה בזעם, "‏איך השופטים יכולים לעשות לנאשם כזה הנחות??? הוא אמר שמבחינתו הצבוע הוא כמו מחבל. הוא אפילו לא הביע שביב של חרטה. הוא שמח על ההרג של הצבוע. הסניגור שלו טען כי זו לא עבירת ציד קלאסית כי לא יצא לצוד ונערך ועשה זאת לשם בצע כסף. הוא צודק. הוא עשה זאת אך ורק למען ההרג של החיה המסכנה".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.