באזזנט

תמונה – טוויטר איתמר בן גביר

חוזרים לריב

בן גביר נגד סמוטריץ': לא קיבלתי מענה

לאחר שלא קיבל מענה מיו"ר הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ', יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר כינס מסיבת עיתונאים ודרש להתחיל כבר במשא ומתן על המועמדים לרשימה.

במסיבת עיתונאים שכינס ח"כ בן גביר במסיבת בירושלים אמר, "בעוד השמאל מתאחד ומתחבר, לצערי בימין מדשדשים, ואי אפשר להתכתש חודשיים ובסוף לבוא סחוטים ומרוטי נוצות לבחירות, זה לא מגיע לציבור, זה לא מגיע לעם ישראל, זה לא מגיע למדינת ישראל."

עוד אמר בן גביר, "אנחנו היום 10 מנדטים בסקרים החיצוניים ובסקרים הפנימיים 12, הפוטנציאל שלנו עומד על 15 מנדטים. אם נדע להתאחד בזמן נוכל להביא ניצחון מובהק בימין. ולכן אני קורא לחברי היקר יושב ראש הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ' להיכנס למו"מ מיידי כבר השבוע, והאחריות מחייבת אותנו לצאת לציבור כבר עכשיו עם בשורה של אחדות. זה לא סוד שבבחירות האחרונות הפסדנו כי רבים מבוחרי הימין לא יצאו מהבית. איחוד עכשיו יוציא את האנשים האלו מהבית וינצח את הבחירות.

בן גביר הוסיף, "אני מציע לערוך משאל מקצועי בכל הימין, בידי אנשי מקצוע חיצוניים שמקובלים על שני הצדדים, עם ועדה ציבורית שתנסח את השאלות וככה נקבע מה חלקה של כל מפלגה בימין. המחקר יבדוק מה החלק של הציונות הדתית, מה החלק של עוצמה יהודית, מה החלק של נעם ושל הבית היהודי. אני מתחייב מראש לקבל את החלוקה שתקבע במחקר המקיף הה, ואין לי ספק שחברי בצלאל סמוטריץ' יסכים למתווה הזה, שהוא אגב הציע במערכות הבחירות הקודמות, וזה המפתח לניצחון בימין.

לסיום אמר בן גביר ותקף ברמז את סמוטריץ, "כל דקה שאנחנו לא עושים את החיבור הזה אנחנו מאבדים קולות מאבדים את הציבור, וחלילה יכולים להמליך ממשלת שמאל. עבדנו כל השנה בהרמוניה, אהבה, חדווה ושותפות. העברתי לסמוטריץ' מסרים ואמרתי לו בוא נשב לנהל משא ומתן, אם אני כאן היום, כנראה לא קיבלתי ממנו תשובה".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.