באזזנט

תמונה – פייסבוק מיכל שיר
התקווה הישנה

מפלגה שלישית: ח"כ מיכל שיר עורקת מסער ללפיד

ח"כ מיכל שיר שערקה לפני כשנתיים ממפלגת הליכוד למפלגה של גדעון סער, עורקת היום שוב למפלגת יש עתיד של יאיר לפיד.

בהודעה שפרסמה כתבה שיר, "אני מסיימת היום תקופה מרתקת עם חברי גדעון סער. נפלה בחלקי הזכות להיות חלק מהמהלך הפוליטי הדרמטי שהוביל לקץ שלטונו של בנימין נתניהו. אני מצטרפת היום לראש הממשלה יאיר לפיד ולמפלגת יש עתיד שהיא הכוח הפוליטי המרכזי אשר עומד כחומה בצורה מול מי שמנסה לפרק אותנו מבפנים".

ראש הממשלה לפיד בירך את שיר, "‏מברך את ח״כ מיכל שיר על הצטרפותה ליש עתיד. מיכל היא ח"כ מצוינת וחרוצה עם ניסיון רב. יש לפנינו עבודה רבה. נמשיך לעבוד ביחד לטובת אזרחי ישראל. ברוכה הבאה".

מירי רגב הגיבה, "‏מה לא עושים בשביל כיסא?! אלה הם האנשים שגדלו בתנועת הליכוד, ערקו ממנה למפלגת מצב הרוח תקווה חדשה. ועכשיו בלי שום בושה הולכים ישירות אל ידיו של יאיר לפיד, טיבי ועבאס. דווקא עכשיו בגלל כל אותן מיכל שיריות, חייבים לבחור רשימה בטוחה! דווקא עכשיו חייבים לבחור אנשים שנאמנים לדרך".

הגיבו והשפיעו
יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.