מתיאטרון לפוליטיקה

אפרטהייד: השחקנית ענת ויצמן מצטרפת לבל"ד

תמונה – פייסבוק ענת ויצמן

השחקנית ופעילת השמאל הרדיקלי, ענת ויצמן הודיעה הבוקר על הצטרפותה למפלגת בל"ד, "נכנסתי לפוליטיקה. נראה לי שתמיד הייתי. אחרי שנים בהן הייתי פעילה רק במימד האמנותי, החלטתי לרוץ ולהיות פעילה במקום בו ההחלטות מתקבלות".

בפוסט שפרסמה ויצמן היא הודיעה על הצטרפותה למפלגה הערבית ותקפה את ישראל , "בל"ד זה הבית של אלו שלא יהיו שותפים זוטרים של מפלגות של גנרלים וגזענים. בל"ד היא הדרך היחידה שנותרה במדינה הזאת שנשלטת ע"י אלימות ואפרטהייד. בל"ד היא המפלגה היחידה שמציעה שינוי אמיתי, יסודי, של שיטת המשטר ומהות האזרחות- מדינת כל אזרחיה".

ויצמן גם התייחסה להתפרקות הרשימה המשותפת, "אמנם אני מצטערת על הפילוג ושגורמים במשותפת בחרו שלא לעמוד בהסכמים ולפלג את השותפות, אבל נוצרה פה הזדמנות פז לייצג את הבוחרים בצורה יותר מדויקת. אנחנו רצים לבד כדי לייצג את הקול הדמוקרטי האמיתי. המצביעות והמצביעים היהודים הם אלו שיכולים וצריכים להעביר אותנו מעל לאחוז החסימה. עכשיו יותר מתמיד- בל"ד".

עינת ויצמן דיאמונד השתתפה בסרט "אהבה קולומביאנית", ובסרט "דמיונות". לאחר מכן כיכבה ויצמן בסדרה "ג'ננה", עליה זכתה בפרס השחקנית בפסטיבל עכו.

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!