רגע לפני

ליברמן דורש מלפיד: "פטר את הרב הראשי"

תמונה – באזזנט

שר האוצר היוצא אביגדור ליברמן קורא לראש הממשלה היוצא יאיר לפיד לפטר את הראשי הראשי יצחק יוסף שתקף את בג"ץ בשיעורו השבועי, "יעשו חוק שאומר אין דבר כזה שבג"ץ קובע – זו מדינה אורתודוקסית ולא מדינה רפורמית. צריך לנצל את ההזדמנות, כשיש ממשלה עם 32 חברי כנסת דתיים וחרדים. מי יודע, אולי יש הזדמנות לתקן את חוק מיהו יהודי"

בהודעה שפרסם תקף ליברמן, "הרב הראשי מתפקד כפוליטיקאי ראשי. הקריאות החוזרות ונשנות מצד הרב הראשי, יצחק יוסף, בדבר החלטות פוליטיות, הן לא פחות ממקוממות. יוסף שקרא אמש לחוקק את פסקת ההתגברות, שהוא חוק שנוי במחלוקת, חוטא באופן מלא לתפקידו שאמור להיות נקי מפוליטיקה ומסחטנות זרה".

ליברמן הוסיף ודרש, "זהו לא ניסיון ההתערבות הראשון של הרב הראשי, שרק לפני מספר ימים גם התערב במו״מ הקואליציוני וקרא להגדיל פי שלושה וארבעה את קצבת האברכים, ולכן אני קורא לראש הממשלה להשהות אותו לאלתר ולאחר הליך השימוע גם לפטרו, וזאת עוד לפני הקמת ממשלה חדשה."

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!