ניצלה בנס

רכב התהפך בחניון ביתי – נהגת בת 85 חולצה

תמונה – אריק אבולוף, כבאות ירושלים
לוחמי האש והצלה בירושלים חילצו אישה בבת 85 שנפלה למטה מהחניון ונלכדה ברכבה - לאחר החילוץ הועברה האישה בהכרה מלאה ובמצב בינוני להמשך טיפול רפואי בבית החולים.

לוחמי האש חילצו אשה בת 85 בהכרה מלאה כשהיא סובלת משברים ופציעות בפנים ובגפיים לאחר שנפלה למטה 10 מטר מהחניון בו היא גרה בירושלים.

דובר מד"א: "בשעה 09:17 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירושלים על רכב שנפל מגובה של כ-10 מטר למפלס תחתון בחניית בניין ברחוב טשרניחובסקי בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח הדסה עין כרם אשה כבת 85 במצב בינוני עם חבלות בפנים ובגפיים".

אריק אבולוף, כבאות ירושלים
אריק אבולוף, כבאות ירושלים

פראמדיק מד"א: "כשהגענו למקום ראינו רכב הפוך על צידו לאחר שנפל מגובה של כ- 10 מטר למפלס תחתון בחניית בניין מגורים, ברכב נלכדה הנהגת אשה בשנות השמונים כשהיא בהכרה מלאה, לאחר שכוחות הכיבוי חילצו אותה, היא סיפרה שהתאונה התרחשה כשנסעה לאחור בחנייה. היא סבלה מחבלות בפנים ובגפיים, הענקנו לה טיפול רפואי ופינינו אותה לבית החולים כשמצבה בינוני ויציב".

חניון התאונה - דוברות המשטרה
חניון התאונה – דוברות המשטרה
אריק אבולוף, כבאות ירושלים
אריק אבולוף, כבאות ירושלים
חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.