מלחמה בטרור

תיעוד מרמאללה: מחבל חוטף כדור בעימותים ומת

תמונה – טוויטר

חיסול חמישי מהבוקר: כלי תקשורת פלסטינים מפרסמים תיעוד מרגע חיסולו של המחבל הפלסטיני בעימותים קשים עם כוחות צה"ל בכפר אל-מע'ייר סמוך לרמאללה.

בתיעוד נראה המחבל ראא'ד אלנסאן, קצין במנגנון המודיעין המסכל של הרשות הפלפטינית, מתמוטט לידיהם של הפורעים בעימותים עם כוחות צה"ל.

דובר צה"ל מסר, במהלך פעילות של כוח צה"ל לחלוקת צווי הריסה לבניה בלתי חוקית בכפר אל מועייר, עשרות פלסטינים יידו אבנים לעבר הכוח. בפעילות זוהה חשוד שהשליך בקבוק תבערה לעבר הלוחמים שהגיבו בירי לעברו, זוהתה פגיעה. כתוצאה מיידוי האבנים לוחם צה"ל נפצע באורח קל. משפחת הלוחם עודכנה.

מפכ"ל המשטרה שיבח את השוטרים על חיסול המחבל הבוקר שדרס חיילת, "במבחן התוצאה, מחבל הרוג זה מה שאני רוצה לראות". המחבל, ראני מאמון פאיז אבו עלי, בן 45 מביתוניא, נשוי ואב ל-5 ילדים, החזיק בהיתר עבודה באזור התעשייה אריאל ועבד ברשת רמי לוי באיזור.

כך זה נראה

38 תגובות
התגובות המדורגות
החדשות ישנות
Inline Feedbacks
View all comments
חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!