יהי זכרו ברוך

טרגדיה: יואל סויסה ז"ל נהרג בדרך להציל חיים

תמונה – איחוד הצלה זק"א

אבל כבד: יואל סויסה, מתנדב זק״א ואיחוד הצלה, נהרג הערב בתאונה קטלנית בכביש 25. יואל, תושב דימונה בן 44 ואב לארבעה, מתנדב בזק"א למעלה משני עשורים.

זירת התאונה

הערב, סמוך לשעה 16:30 נפגע האופנוע של יואל מרכב פרטי, הוא נפצע באורח אנוש ומותו נקבע בביה"ח. חבריו ליחידה בזק"א טיפלו בכאב גדול בממצאים בזירה ומלווים את המשפחה.

יהודה לורבר, מפקד זק"א מרחב נגב: "קיבלנו בצער רב את הדיווח על כך שיואל סויסה היקר והאהוב, אחד מאחינו בזק"א, נהרג בתאונה הקשה סמוך לדימונה. יואל פעל בצנעה ובשקט למען כל אחד ואחת, לחם למען כבוד המת במסירות נפש כשהוא מלווה את המשפחות האבלות ברגישות וחמלה רבה.

בלב שבור, בשם הנהלת הארגון והנהלת מרחב נגב, אנו מחזקים ומחבקים את חבריו היקרים לצוות דימונה ומרחב נגב כולו, בידיעה שזכות מעשיו הגדולים בזק"א תעמוד לו לזכרון עד. ה' נָתַן וה' לָקָח, יְהִי שֵׁם ה' מְבֹרָךְ".

1 תגובה
התגובות המדורגות
החדשות ישנות
Inline Feedbacks
View all comments
חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!