הותר לפרסום

מחריד: נעצר בחשד לעבירת מין בתינוקת בת שנה

תמונה – אילוסטרציה pixpay
היחידה המרכזית במחוז ת"א עצרה שני גברים, עובדי בתי חולים, בחשד לעבירות פדופיליה. חשד: מטופלות צולמו בעירום בלי ידיעתן בבית חולים – אחת מהן ילדה. במהלך החקירה נתפס תיעוד של אחד החשודים מבצע עבירת מין בתינוקת בת פחות משנה.

הותר לפרסום: המשטרה חשפה פעילות פדופילית של שני גברים, דניל יעקב תושב ר"ג בן 35 ואורן חננייב תושב קרית ים בן 28, החשודים בביצוע עבירות פדופיליה, וכן עבירות מין תוך ניצול גישתם לחדרי ניתוח בבתי החולים בגוש דן ובצפון בהם הם מועסקים.

החקירה הסמויה נפתחה בימ"ר, לאחר שהתקבל מידע שהעלה חשד כי ברשותו של דניל יעקב מצוי תוכן פדופילי. ב-20/11/22 הגיעו בלשי הימ"ר לביתו בר"ג, עצרו אותו, ערכו חיפוש במקום ותפסו את המחשבים והמכשירים הסלולריים שהיו ברשותו.

במקביל, הגיעו החוקרים לבית חולים במרכז הארץ, שם מועסק החשוד כסניטר בחדר ניתוח, ערכו חיפוש בארונית האישית שלו ותפסו מכשיר סלולרי נוסף וספר בתחום רפואת ילדים המכיל תצלומים רבים.

החשוד הועבר לחקירה במחלק המוסר ובמקביל, החל תהליך מיצוי ראיות ממכשירי הסלולר שלו והמחשבים ששמשו אותו.

במהלך החקירה עלה כי, ברשותו של יעקב אלפי סרטים ותמונות בעלי תוכן פדופילי מובהק ובהם תיעוד עבירות מין של בגירים בתינוקות וילדים, וכן התכתבות עניפה בנושאי פדופיליה עם גברים נוספים. בנוסף, גילו החוקרים סרטונים ותמונות אותם צילם החשוד בו הוא מופיע מבצע מעשים מגונים בתינוקת ובילד קטן של מכריו, וכן תמונה של ילדה לפני ניתוח שצולמה על ידו בבית החולים ללא ידיעתה בבית החולים כשפלג גופה התחתון עירום.

מניתוח ההתכתבויות של יעקב, הגיעו החוקרים לחשוד חננייב, אח חדר ניתוח בבית חולים בצפון הארץ, עצרו אותו ותפסו את המכשירים הסלולריים והמחשבים שברשותו.

בניתוח ההתכתבויות של החשוד, נמצאו שיחות רבות עם יעקב, בו הוא ממליץ לו על תרופות טשטוש בהם יעשה שימוש כדי להקטין התנגדות אצל ילדים בזמן תקיפה מינית. במהלך מיצוי הראיות ממכשיר הטלפון שלו, התגלתה תמונה שצילם החשוד, בה נראה פלג גוף תחתון של אישה בעירום בזמן ניתוח, וכן צילום של החשוד מבצע פעולה מינית בבובת תינוק.

בנוסף, תפסו החוקרים ברשותו של חננייב אלפי תמונות וסרטים בעלי תוכן פדופילי מובהק. בהתכתבויות בין החשוד לבין יעקב, מצאו החוקרים הצעות של החשוד למשחקי ילדים המומלצים על ידו, במהלכם ניתן לבצע בקטין פעולות מיניות שייחשבו בעיני הקורבן כחלק מהמשחק.

החשוד דניל יעקב, נחקר ממושכות בחשד לביצוע עבירות מין בקטין מתחת לגיל 14, החזקת והפצת חומרי תועבה ועבירות נוספות, וחננייב נחקר בחשד לשידול למעשה מגונה בקטין מתחת לגיל 14, החזקת חומרי תועבה ועברות נוספות, ומעצרם הוארך מעת לעת.

נגד השניים תוגש הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש נגדם כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
6 תגובות
התגובות המדורגות
החדשות ישנות
Inline Feedbacks
View all comments
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.