קשה לצפייה

קשה לצפייה: תיעוד דרמטי מרצח המאבטח בצפון

תמונה – טוויטר
מאבטח אישי של ראש העיר טייבה, אדיר גאנם, נרצח הלילה ביריות על ידי חמושים. תיעוד דרמטי וקשה לצפייה

תיעוד דרמטי: אדיר גאנם בן 25 מהכפר מעהר שבצפון, נרצח ביריות על ידי חמושים כשאבטח את ראש העיר טייבה.

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר הגיע לזירת רצח בטייבה, בה נרצח אמש מאבטחו של ראש העיר, "אנחנו כאן באירוע קשה מאוד של רצח של מאבטח יקר, ששירת בצה"ל. דיברתי עם משפחתו – משפחת גאנם היקרה, משפחה ששירתה את מדינת ישראל ומשרתת את מדינת ישראל. ליבי איתם.

אני הבטחתי להם גם בשם המפכ"ל וגם בשם מפקד המחוז שנמצא כאן, שאנחנו נעשה הכל כדי לתפוס את המרצחים הארורים.

צריך לומר שהאירוע הזה לא אופייני לטייבה, בזכות מפקד המחוז המוכשר והצוות המוכשר, בשנה הנוכחית לא היו בטייבה מעשי רצח, לעומת חמישה מעשי רצח בשנה שעברה. יש שיפור משמעותי בטייבה, אבל עדיין אנחנו צריכים לשאוף לפענח את כל אירועי הרצח וכמובן אירוע הרצח הזה שהוא אירוע חמור.

הוא כל כך חמור והוא מוכיח למה אני כל כך מתעקש על תופסת תקציבית למשטרה שקיבלנו, למה אני רוצה להוסיף 3,225 שוטרים למשטרת ישראל כי חסר לנו המון שוטרים ולמה צריך משמר לאומי.

חייבים משמר לאומי חזק שיהיה גם בטייבה, שיהיה גם בוואדי ערה, שיהיה בלוד, שיהיה בעכו, בנגב ובגליל ויתן מענה לתושבים שמתגוררים כאן, יתן מענה למי שגובים מהם פרוטקשן, למציאות שזולגת גם מתוך המגזר הערבי למגזר היהודי ופוגעת בביטחון האישי של כולנו.

לפני כמה חודשים סיכמתי עם ראש הממשלה בנימין נתניהו ששירות הביטחון הכללי יכנס לאירועים מהסוג הזה ומאמין שהמשטרה יחד עם השב"כ שהכנסנו לחקירה, יגיעו אל הרוצח.

אני יכול לומר דבר אחד נוסף. אנחנו חייבים שכל הציבור כאן יבין שיש נושא אחד שכולם חייבים לעמוד עליו, להוציא את הפשע, את הנשק, מרחובות המגזר הערבי. העברנו לפני כמה שבועות את חוק הנשק שתאפשר למשטרה להיכנס לכל בית לחפש נשק.

אני נותן את הכלים למשטרה, אני מצפה לתוצאות ואני מאמין גם שאנחנו בעזרת השם נגיע מהר מאוד לרוצחים, לפענח את האירוע הזה, לפענח אירועים אחרים ולהעביר מסר מאוד ברור, גם במגזר וגם בכל רחבי מדינת ישראל.

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!