דיווח

אשדוד: ילד נפל מהקומה הרביעית ונפצע קשה

תמונה – איחוד הצלה

חשד לרשלנות: ילד בן 7 נפל ממרפסת ביתו בקומה הרביעית ונפצע קשה. על פי החשד, הזכוכית במרפסת הוסרה על ידי המוביל שפינה את תכולת הבית.

החובשים אור בריזל ויהודה שילר סיפרו, "לדברי השכנים הילד נפל ממרפסת ביתו בקומה הרביעית. לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו לו בזירה הוא פונה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים אסותא במצב קשה".

מהמשטרה נמסר כי "משטרת ישראל פתחה לפני זמן קצר בחקירת נפילת ילד כבן 7 מחלון בית ככל הנראה בקומה רביעית, ברחוב מילמן בעיר אשדוד. הילד פונה במצב אנוש לבית החולים. חוקרי המשטרה נמצאים בזירה החלו לאסוף ראיות וממצאים באשר לנסיבות שהובילו לנפילתו."

באגף דוברות והסברה של איחוד הצלה קוראים וממליצים לנקוט בכללי הבטיחות והזהירות ולהתקין סורגים ואמצעי הגנה בחלונות ומרפסות, בפרט בבתים או מוסדות בהם יש ילדים ופעוטות שעלולים ליפול מגובה.

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!