צפו בתקיפה

חנוך דאום תוקף: "אתה הסיוט של האנשים האלה"

תמונה – יוטיוב נפתלי בנט

המתנחל לשעבר והקומיקאי חנוך דאום תוקף בחריפות את ח"כ צבי סוכות ממפלגת 'הציונות הדתית', לאחר שהותקף אמש עם היועצת שלו על ידי מפגיני שמאל זועמים שצעקו "יודונאצי" במפגש אחדות בתל אביב.

בפוסט שפרסם הבוקר כתב ח"כ סוכות, "במהלך נסיון השיח אתמול דרס אחד מאנשי השמאל את היועצת שלי חנה באופניים פעמיים (הגישה תלונה). לצערי לא ראיתי שזה קרה וחנה עמדה בצד ובכתה. זה לא הספיק להם, כשראו אותה בוכה הם נצמדו וצרחו במקהלה מטווח אפס "יודונאצית" כשהיא ממשיכה לבכות ומרגישה מאויימת. חנה לא עשתה רע לאף אדם מעולם."


מפגינות לעוזרת של ח"כ סוכות: "יודונאצי"

בפוסט שפרסם תקף דאום, "צבי היקר. ארגנת הפגנות נגד אלוף פיקוד בצבא, מיררת את חייו במשך חודשים מול ביתו, אדם שחירף נפשו לשמור עליך ועל חבריך (נעצרת גם כמה פעמים בהפגנות הללו). היית מנכ״ל של עוצמה יהודית, מפלגה כהניסטית והומופבית. נעצרת בחשד להצתת מסגד, תלית דגלים באמצע חווארה, אתה חלק מקואליציה הכי חרד״לית שהייתה פה, קואליציה שעומדת במושב הבא לפטור לתמיד חרדים מהצבא, ואתה חושב שתבוא ערב אחד עם שולחן לתל אביב תגיד ״הידברות״ -וכולם יגשו לחבק אותך?"

עוד כתב דאום, "אני אוהב בעמוד הזה לעודד מאמצים לאחדות ומתנגד מכל וכל לאלימות שחווית, אבל מה שאתה עושה זו רמה מטורללת ממש של חוסר מודעות. תבין, אתה הסיוט של האנשים האלה, צבי סוכות. אלה ישראלים טובים שחוששים באמת שהמדינה בעתיד, בגלל שאתה בשלטון, תהיה מדינה שהמעיינות בה נפרדים, שיש חוקי צניעות בכותל, יש פיסקת התגברות ויהיה היתר לבעלי עסקים לא לתת שירות לגייז. אתה מבין, זה לא באמת עובד ככה, שאתם יוצאים לפגרה אחרי שבמושב הכנסת ביצעתם התקפה על כל מה שחשוב לאנשים האלה, ואז באים לתל אביב ואומרים להם- ״הי מתוקות, אנשים אחים אנחנו״.

לסיום פנה דאום לח"כ סוכות, "צבי- אם הם אחים שלך ואם החרדה והכאב שלהם (וזה כאב בלתי נתפס) באמת מעציב אותך, תודיע שלא תתמוך בחקיקה חד צדדית שתשנה לשיטתם את ישראל, תגיד שאתה עושה זאת בכאב, אבל אתה מבין שהאחים שלך בחרדה אמיתית ולכן צריך לפעול במתינות והסכמות רחבות. אחרי שתודיע את זה, אני מבטיח לך שלא מעט מ״התל אביביים״, שאתה וחבריך מרבים לסנוט בהם- למרות שהם אנשים טובים ואוהבי הארץ הזו, ישמחו לשבת איתך ולדבר איתך בשיחה מלב אל לב."

3 תגובות
התגובות המדורגות
החדשות ישנות
Inline Feedbacks
View all comments
חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!