כך זה נראה

תיעוד מטורף: נהג קשר ילדים על תא המטען ונסע

תמונה – דוברות המשטרה

חוקרי יחידת התנועה המרכזית של מחוז ירושלים בשיתוף תחנת שפט במרחב קדם, פתחו בחקירה לאחר שנחשפו לתיעוד רכב נוסע בשכונת רמות ביום שישי האחרון בשעות הצהריים וכחמישה ילדים יושבים על מכסה תא המטען קשורים באמצעות רצועה, במטרה לאתר את האחראים למעשה מסוכן וחסר אחריות זה.

בפעילות חקירתית מהירה, אותר בעליו של הרכב, תושב שכונת רמות בשנות ה-30 לחייו, והוא התייצב היום לחקירה ביחידת התנועה של ירושלים ונחקר אודות המקרה. בחקירתו הכחיש כי נהג ברכב אך מסר כי מדובר באחייניו שישבו מחוץ לרכב שבנסיעה.

בסיום חקירתו ועל אף טיעוניו, בשל חומרת המעשה ואחריותו לנעשה עם רכבו, החל הליך דין תעבורתי נגדו בגין נהיגה בקלות ראש תוך אחריות בעלים.

ראש צוות החקירה בימ"ר את״ן מחוז ירושלים רס"מ אלי מטלוב ציין: ״מדובר במעשה חמור ומסוכן המעיד על חוסר אחריות של הנהג ושל בעלי הרכב. מיד שנחשפנו למה שהתרחש, נפתחה חקירה כנגד בעליו של הרכב. מדובר באירוע חמור מעין כמותו בו סיכון ממשי לחייהם של ה"נוסעים" הצעירים. נמשיך לפעול למול נהגים המסכנים בנהיגתם את ציבור משתמשי הדרך״.

5 תגובות
התגובות המדורגות
החדשות ישנות
Inline Feedbacks
View all comments
חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!