רעש וצלצולים

השר בן גביר: "צריך לתת להם לסבול כמה שיותר"

תמונה – לשכת בן גביר

חשש ממהומות בכלא: השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר מגיב לקריאות של בכירים לשעבר שלא להתעסק עם תנאי האסירים הביטחוניים בכלא.

הבוקר דווח, כי ראש הממשלה נתניהו דחה את הוראת השר לביטחון לאומי לשב"ס לאפשר ביקור משפחות אסירים ביטחוניים רק פעם בחודשיים ולא פעם בחודש כפי שהיה נהוג עד כה.

פיתות מחבלים בכלא
מחבלים בכלא

בראיון לרדיו 103 אמר גונדר בדימוס אייל גובר, לשעבר ראש אגף האסיר בשב"ס: "צריך להתייחס לאסירים הביטחוניים בכבוד, והפעולות של השר בן גביר פוגעות בכבודם וזה עלול להצית את הזירה הפנים-ישראלית מול ארגוני הטרור, ואפילו לפגוע בזירה מול סעודיה".

השר בן גביר הגיב, "זו הסיבה שאני עובד כל כך קשה לשנות את הקונספציה שהייתה בארגונים שתחת המשרד לביטחון לאומי עד היום. מקומם הטבעי של מחבלים הוא בקבר, ואם הם הגיעו לבתי הכלא אז צריך לתת להם לסבול כמה שיותר. בכל העולם מצחקקים על תנאי המאסר שיש למחבלים בכלא הישראלי".

3 תגובות
התגובות המדורגות
החדשות ישנות
Inline Feedbacks
View all comments
חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!