התיעוד המלא

צפו: נתניהו נחת בעזה וביקר את הלוחמים הגיבורים

תמונה – צילום אבי אוחיון לע"מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקר היום (ב') בצפון רצועת עזה, יחד עם סגן הרמטכ"ל האלוף אמיר ברעם.

ראש הממשלה קיבל סקירה ממפקד חטיבת 261 אל"ם יהודה ואך ומסגן מפקד אוגדה 162 וסגן מפקד חטיבה 261 על פעילותם בצפון הרצועה, על כמויות אמל"ח האויב שנמצאו כמעט בכל בית ועל נחישות הלוחמים להמשיך בכל הכוח. רה"מ נתניהו שמע מהם על פירי המנהרות הרבים שמצאו, בלב שטח אזרחי, וקיבל גם סקירה על תוואי המנהרות.

כמו כן, שוחח רה"מ נתניהו עם הלוחמים ושמע מהם על דבקותם ונחישותם במשימה – להילחם עד הסוף, עד לניצחון.

ראש הממשלה בנימין נתניהו ללוחמים: "אני פה בצפון הרצועה אתכם, ואני מתרשם בצורה בלתי רגילה. אמרתי קודם למפקדים שלכם, וגם לכם, כאנשי מילואים, כלוחמים – אנחנו גאים בכם וסומכים עליכם. אנחנו רואים את הנחישות ואת הרצון להמשיך עד הסוף.

אז יש לי 2 דברים להגיד לכם: דבר ראשון – אנחנו נעשה הכל כדי לשמור על הביטחון שלכם, על החיים שלכם. אנחנו רוצים את המשימה, אבל רוצים כמה שיותר לשמור עליכם. זה דבר ראשון, הכי חשוב.

דבר שני – לא מפסיקים. כל מי שמדבר על להפסיק – אין. לא מפסיקים. המלחמה נמשכת עד הסוף. עד שגומרים אותם, לא פחות מזה. אני יודע שעזבתם משפחות ושהמשפחות תומכות, זה דבר אדיר, זה הכוח – זה המפתח לניצחון".

אחד הלוחמים: "השארנו פה 2 חברים שלנו". ראש הממשלה: "אני יודע. לא מעט, וחברים יקרים. בשביל זה אנחנו ממשיכים. הצוואה היא להמשיך".

מפקד חטיבת 261 אל"ם יהודה ואך: "חשוב שבאת, וחשוב שידעו שאנחנו בכל מקום שתגיד לנו – ננצח. לא ליד, לא בערך – עד הסוף. ננצח".

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!