צפו בוידאו

שוב: עיתונאי מתנגח עם נתניהו בשידור חי

תמונה – לע"מ

שוב זה קורה: במהלך מסיבת עיתונאים בקריה בתל אביב, העיתונאי מתן חודרוב מערוץ 13 נקלע לעימות בשידור חי עם ראש הממשלה נתניהו שלא נשאר חייב

נתניהו נגד חודרוב (לע"מ)

במענה לשאלת עיתונאים גינה נתניהו את הקונספירציה שמפיצה ח"כ טלי גוטליב על שיחה שקיים איש שב"כ עם הטרוריסט יחיא סינוואר. מתן חודרוב העיר לנתניהו על הגינוי, "זה קונספירציה שאולי צריך לגנות אותה קצת מעבר לחילופי הדברים בין הצדדים".

נתניהו הגיב, "זה לא שאלה שלך זה הערה שלך שאתה נותן… חידדתי כבר מספיק ואתה כל פעם בא עם התוכנית המיוחדת שלך איך לנגח את ראש הממשלה קצת יותר. אני נלחם בחמאס ואתם נלחמים בי זאת חלוקת העבודה ואתה מוכיח את זה".

בנאומו אמר נתניהו, "ישראל נלחמת מלחמה שאין צודקת ממנה. אנחנו נלחמים נגד מפלצות החמאס שרצחו, אנסו, ערפו וחטפו את אזרחינו. אנחנו נמשיך לעשות הכל כדי להגן על עצמנו ועל אזרחינו, תוך שמירה על הדין הבינלאומי."

נתניהו הוסיף, "כמו לכל מדינה, לישראל יש את הזכות הבסיסית להגנה עצמית. בית הדין בהאג דחה בצדק את הדרישה המקוממת לשלול מאיתנו זכות זו. אבל עצם הטענה שישראל מבצעת רצח עם בפלסטינים היא לא סתם שקרית – היא מקוממת, והנכונות של בית הדין בכלל לדון בזה – זה אות קלון שלא יימחה לדורות. אנחנו נלחמים מלחמה צודקת, ואנחנו נמשיך בה עד לניצחון המוחלט – עד שננצח את החמאס, נחזיר את כל חטופינו ונבטיח שעזה לא תהווה יותר איום על ישראל"

13 תגובות
התגובות המדורגות
החדשות ישנות
Inline Feedbacks
View all comments
חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!