צפו בוידאו

תיעוד: אחותו של הנייה נעצרה בהפתעה

תמונה – דוברות המשטרה

כוחות הביטחון פשטו הבוקר על בית אחותו של ראש ארגון הטרור חמאס הנייה המתגוררת ביישוב תל שבע, בחשד לקיום קשר עם פעילי חמאס והזדהות עם ארגון הטרור תוך ביצוע הסתה ותמיכה למעשה טרור בישראל.

בחיפוש שבוצע בביתה של החשודה, נתפסו מאות אלפי שקלים מוסלקים במקומות שונים בבית, ק"ג מטיל זהב, בנוסף לאמצעי מדיה, מכשירי טלפון ומסמכים אחרים שנאספו לצרכי חקירה.

זהב ומאות אלפי שקלים במזומן (צילום דוברות המשטרה)

מפקד המחוז ציין כי כוחות המחוז הדרומי נמצאים בכל מקום ובכל זמן שיידרש על מנת לטפל באלו המסיתים לאלימות ומעשי טרור ואלו המזדהים ותומכים בארגוני הטרור ובמחבלים בזמן מלחמה ובשגרה ולמצות עימם את הדין.

עוד הוסיף ניצב כהן כי המחוז הדרומי ישקיע את כל המשאבים העומדים לרשותו וישתמש בכל האמצעים והיחידות השונות על מנת ליצור הרתעה ובמקביל לפעול לסיכול אירועי פח"ע, במטרה להבטיח את שלומם וביטחונם של אזרחי ישראל.

צפו בפשיטה המשטרתית

8 תגובות
התגובות המדורגות
החדשות ישנות
Inline Feedbacks
View all comments
חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!