קרדיט תמונה: לע"מ / אודיו – גל"צ

"למד לקח"

אולמרט לגל"צ: "אין לשחרר מחבלים חיים תמורת גופות גולדין ושאול"

עודכן: 07.07.19 בשעה 13:23
ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט ששיחרר את סמיר קונטאר ו-197 גופות של מחבלי חיזבאללה תמורת גופותיהם של גולדווסר ורגב, אומר הבוקר בראיון לנורית קנטי בגל"צ "כי אין לשחרר מחבלים חיים תמורת גופות גולדין ושאול" - משפחת גולדין תוקפת בתגובה: "דברי אולמרט קשים והוא לא רלוונטי מבחינתי" - האזינו.

חמש שנים למבצע "צוק איתן": ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, שחתם על העסקה להשבת גופות החיילים גולדווסר ורגב תמורת שחרור סמיר קונטאר, ארבעה אסירים נוספים וכ-197 גופות אנשי חזבאללה, אמר לנורית קנטי בריאיון במסגרת כתבה למגזין "ליברל" כי למד את הלקח מהדברים שעשה: "אין לשחרר מחבלים חיים תמורת גופות גולדין ושאול".

האזינו לראיון:

משפחת גולדין אמרה בתגובה לדברי אולמרט: "אנחנו מכבדים את אהוד אולמרט אך אמירותיו לא רלוונטיות ומעידות על ניתוק מוחלט מהערכות המצב וסיכומי המודיעין של כלל הגופים האמונים על בטחון ישראל. סגן הדר גולדין נחטף למנהרה ונרצח בזמן הפסקת אש הומניטרית שיזמו האו"ם והממשלה האמריקנית וממשלת ישראל הסכימה לה. המשך הפקרתו בעזה היא בגידה באמון אזרחי ישראל ששולחים את ילדיהם לשירות צבאי משמעותי בצה"ל והפרה מוחלטת של ההסכם הבלתי כתוב בין צה"ל ללוחמיו. חיילים מהקרב מחזירים בכל מצב".

יגאל נמימי, דודו של אורון שאול, הגיב אצל רזי ברקאי: "דברי אולמרט קשים והוא לא רלוונטי מבחינתי. גם בית המשפט העליון קבע שגורלו של אורון לא ודאי כי הוא שהה מחוץ לנגמ"ש ונורה מנשק קל. הקסדה והאפוד נמצאו בפיר מנהרה". משפחת גולדין הגיבה על דברי אולמרט: "אמירותיו מעידות על ניתוק מוחלט מהערכות המצב וסיכומי המודיעין של גופי הביטחון. המשך הפקרת הדר בעזה היא בגידה באמון אזרחי ישראל ששולחים את ילדיהם לשירות צבאי והפרה מוחלטת של ההסכם הבלתי כתוב בין צה"ל ללוחמיו. חיילים מהקרב מחזירים בכל מצב".

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים
נתניהו נגד רגב: "בפוליטיקה את מבינה פחות"

קרב בליכוד

תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

עושה באזז

נתניהו נגד רגב: "בפוליטיקה את מבינה פחות"

קרב בליכוד

תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

מכה לנתניהו: ניצחון לגוש השמאל במליאת הכנסת

דרמה פוליטית

תיעוד: נעצרו ערבים חשודים בשפיכת קפה על יהודי

ישראל 2021

איום בתביעה: הזוג נתניהו דורשים מיליון שקל מאולמרט

השפל לשיא

נעצר: ביזה את בית המשפט ופרסם בטיקטוק

אין הרתעה

הרשת זועמת: יהודי חוטף סטירה ברכבת הקלה

אנטישמיות בבית

זעם ברשת על נאומו של מנכ"ל פייזר בטקס העצמאות

מה דעתכם?