באזזנט

תמונה – נתנאל סנדרוסי

שטיח אדום?!

"פוסט הניצחון" של חשוד בתאונת פגע וברח

חוגג ניצחון: תגובות זועמות ברשת על קבלת הפנים של החשוד נתנאל סנדרוסי ששוחרר למעצר בית לאחר שלושה חודשים בכלא - סנדרוסי נאשם בתאונת 'פגע וברח' בשכונת רמות בירושלים, בה נפצע ונהרג לאחר מכן, הילד בנימין ביגלאייזן ז"ל בן ה-11.- בתמונה שפרסם הוא כתב: "לא נרחיב כעת אבל תודה רבה רבה לכול האנשים שדאגו ולא נתנו לתישקורת ולמשטרע לעוור את העניים והאמינו בנו אוהב אחד אחת"

תגובות זועמות ברשת: כך התקבל בביתו במגל העמק, החשוד נתנאל סנדרוסי, הנאשם בהפקרת ילד אחרי פגיעה, בתאונת פגע וברח שאירעה לפני כמה חודשים בשכונת רמות בירושלים, בה נהרג הילד בנימין ביגלאייזן ז"ל בן ה-11. אמש שוחרר סנדרוסי למעצר בית מלא לאחר מעצר של שלושה חודשים בכלא.

לאחר שחרורו הוא פרסם פוסט באינסטגרם שם הוא נראה מתקבל ע"י משפחתו בשטיח אדום ובלונים, וכתב: "ברוך מתיר אסורים. תודה לבורא עולם על כל הטוב ועל הרע שכנראה טוב לנו.." כותב סנדרוסי בפוסט שהעלה, ומוסיף: "לא נרחיב כעת אבל תודה רבה רבה לכול האנשים שדאגו ולא נתנו לתישקורת ולמשטרע (עיוות במקור) לעוור את העניים והאמינו בנו אוהב אחד אחת". כך דווח הבוקר בידיעות אחרונות.

הפוסט שמסעיר את הרשת
הפוסט שמסעיר את הרשת

כזכור, לפני כמה חודשים נפצע אנושות בתאונת ה'פגע וברח' בשכונת רמות בירושלים, הילד בנימין ביגלאייזן ז"ל בן ה-11, שנפטר מפצעיו מבית החולים. החשודים בתאונה סנדרוסי וגמליאל נמלטו מזירת התאונה. כשבועיים לאחר התאונה הקשה, איתרה משטרת ישראל את החשוד בתאונה מאיר גמליאל בדירת מסתור בגבעת שמואל. במהלך החקירה פרסמה המשטרה את תמונתו של החשוד הנוסף נתנאל סרוסי בתקשורת, ומיד לאחר מכן החשוד הסגיר עצמו למשטרה.

בכתב האישום שהוגש נגדם לבית המשפט עולה, כי הנאשם נתנאל סנדרוסי (23), הוא זה שעשה את התאונה, ונהג במהירות מעל המותר במכונית שפגעה בילד בנימין ז"ל, כשחצה עם אחיו את הכביש במעבר חציה באור אדום. עוד עולה מכתב האישום, כי החשודים מאיר גמליאל ונתנאל סרוסי, החליפו מקומות מיד לאחר התאונה הקשה. בכתב האישום מיוחס לנאשמים עבירות של הפקרה אחרי פגיעה בילד ונהיגה במהירות מעל המותר.

זירת התאונה (צילום: מד"א)
זירת התאונה (צילום: מד"א)

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.