שידור חי

פיגוע משולב: מספר טילי נ"ט נורו מלבנון לישראל

דובר צה"ל: לפני זמן קצר מספר טילי נ"ט נורו משטח לבנון לעבר בסיס צבאי בשטח ישראל במרחב אביבים. ישנם פגיעות במקום אין נפגעים לכוחות צה"ל - צה"ל בהודעה לתושבים על הגבול עד 4 ק"מ לפתוח מקלטים - ארגון הטרור חיזבאללה לקחו אחריות על הפיגוע ומדווחים על תקיפות צה"ל באיזור - שידור חי

שידור חי מערוץ הטלוויזיה אל מנאר
https://www.youtube.com/watch?v=vPESO8JmKPQ

רה"מ נתניהו על ההסלמה בצפון: "הותקפנו בכמה טילי נ"ט, הגבנו ב-100 פגזים"

חיזבאללה ירה טילי נ"ט לעבר כוח צה"ל בגבול לבנון, אין נפגעים; רה"מ נתניהו: "הגבנו ביותר מ-100 פגזים"

Posted by ‎כאן חדשות‎ on Sunday, September 1, 2019

ראש הממשלה נתניהו מסר במסיבת עיתונאים: "קיימתי לפני כשעה התייעצויות עם הרמטכ״ל ואלופי צה״ל. הותקפנו בכמה טילי נ״ט, הגבנו במאה פגזים ובירי מן האוויר באמצעים שונים. אין לנו אף נפגעים – אפילו לא שרוט. אנחנו בהתייעצויות לגבי ההמשך. הוריתי להיות ערוכים לכל תרחיש. בהתאם להתפתחויות נחליט על ההמשך."

דובר צה"ל: אין נפגעים לכוחותינו באירוע בצפון. ירינו 100 פגזים ותקפנו באמצעות מסוק קרב את החוליה שביצעה את ירי הנ״ט לעבר מוצב אביבים. החוליה ירתה לעבר אמבולנס צבאי. האירוע הטקטי הסתיים אך האירוע הגדול עוד לא. הרמטכ״ל הנחה להגביר מוכנות בצפון

משדר מיוחד: חיזבאללה ירה טילי נ"ט מלבנון אל שטח ישראל

משדר מיוחד: חיזבאללה ירה טילי נ"ט מלבנון אל שטח ישראל, אין נפגעים

Posted by ‎כאן חדשות‎ on Sunday, September 1, 2019

https://www.youtube.com/watch?v=Oid46rK7hRo

https://twitter.com/ali_shoeib1/status/1168154029924462592?s=20

דובר צה"ל: מספר טילי נ"ט נורו מלבנון לעבר בסיס צה"ל ורכבים צבאיים במרחב. ישנן מספר פגיעות. צה"ל השיב באש לעבר מקורות הירי ולעבר מטרות בדרום לבנון

דובר צה"ל: בהמשך לדיווח הראשוני על ביצוע ירי נ"ט משטח לבנון, להלן ההנחיות למרחב האזרחי כפי שהופצו לקציני הביטחון ביישובים:

תושבים במרחק עד 4 ק"מ מגבול הלבנון לשהות בבתים ולפתוח מקלטים. לא נדרש לרדת למרחב מוגן / מקלטים אלא רק בעת שמיעת אזעקה. כללי התנהגות, בעת שמיעת אזעקה, לשהות במרחב מוגן למשך 10 דקות ולהמתין להנחיות נוספות.

יש לבטל ולהימנע מכל פעילות במרחב גדר הגבול לרבות עבודות חקלאיות. בשלב זה, לא ניתן לנוע בצירים על כן אבקש להימנע מביצוע נסיעות שלא לצורך.

במידה ונשמעת אזעקה או התרעה אוטובוסים / רכבים אשר נמצאים בישוב, נדרשים להוריד את הנוסעים בצורה רגועה ככל שניתן בתאום עם רבש"ץ הישוב במרחב הממוגן ביותר הקרוב למקום.
רכבים בצירים ראשיים, לעצור בצורה בטוחה בצידי הדרך, להוריד את הנוסעים ולשכב על הקרקע.

ישובים במרחק מעל 4 ק"מ מגב"ל לא נדרשת פתיחת מקלטים. מחדד שוב בכלל הגזרה אין לרדת למקלטים אלא רק בעת שמיעת אזעקה בהתאם למרחב בו פעלה ההתרעה התנהגות, בעת הישמע אזעקה, כניסה במיידי למרחב מוגן למשך 10 דקות ולהמתין להנחיות.

חברים, בדגש על ראשי רשויות, קב"טים, מסרים אחידים ומסודרים יסייעו לכולם בהבנת תמונת המצב. הנחיות נוספות יועברו בהמשך באם יידרש

https://twitter.com/EdyCohen/status/1168152588837167106?s=20

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.