טרור לילי

תעלומה: מי תלה דגל פלסטין על בניין העירייה?

תמונה – עירית פתח תקווה
הלילה בפתח תקווה: שוטרים וכיבוי אש הוזעקו בעקבות דיווח על פחים בוערים בכניסה לבניין העירייה, השוטרים שהוזעקו למקום גילו דגל אש"ף שנתלה על בניין העירייה - המשטרה פתחה בחקירה

אמש, בסביבות השעה 2:00 בלילה, הגיעו אלמונים ותלו דגל אש"ף על בניין העירייה ואף הציתו פחים בסמוך לרכבו של ראש העיר בכניסה לבניין העירייה בפתח תקוה. למקום הוזעקו משטרת ישראל כולל חבלנים, לוחמי אש ממערך הכבאות, מערך האבטחה העירוני וראש העיר רמי גרינברג יחד מנהל אגף הביטחון בעירייה יריב סנדלון.

כעת, מבחינת כיווני חקירה, מניע או חשודים אין ממצאים אך השוטרים שנכחו במקום לקחו דגימות, תביעות אצבעות, את הקלטות מצלמות האבטחה וחומרים נוספים שיסייעו להם להגיע לאשמים.

ראש עיריית פתח תקוה רמי גרינברג אוים בעבר באופן גלוי וסמוי, אך נראה כי כעת מדבר על עליית מדרגה ובעירייה סמוכים ובטוחים כי לאחר בדיקת מצלמות האבטחה , לחוקרי המשטרה יהיה כיוון לחקירה וחשודים.

ראש העיר רמי גרינברג: "בשלב הזה מוקדם להצביע על חשודים או מניע"

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.