קרדיט תמונה: וידאו: רועי אברהם-סאונד: בן פרץ, לע"מ

צפו בוידאו

טיסה 433: נתניהו נפגש עם פוטין בסוצ'י

עידכון אחרון לפני 2 שנים
לפיד מצייץ: ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש למשך כ-3 שעות עם נשיא רוסיה פוטין במעון הנשיאותי בסוצ'י - עוד דווח כי מספר הטיסה של נתניהו בחברת אל על שונתה ל-"433", ברמז על חקירות השחיתות של נתניהו - צפו

יו"ר יש עתיד יאיר לפיד סיכם את ביקור נתניהו ברוסיה בציוץ בטוויטר: "טוב, אז גם הביקור של ביבי ברוסיה היה כשלון מביך, זה מתחיל להיות סדרתי."

לאחר הפגישה עם הנשיא פוטין אמר ראש הממשלה נתניהו: "פגישה מדינית חשובה עם נשיא רוסיה ולדימיר פוטין. היחסים בין רוסיה לישראל מעולם לא היו קרובים יותר. הקשר בינינו מנע חיכוכים מיותרים ומסוכנים. זה מרכיב יסודי ביציבות האזור"

הכי בבית בעולם: העיתונאי חיים לווינסון חשף בעמוד הטוויטר שלו, כי מספר הטיסה של ראש הממשלה נתניהו שונה ל-"433", ככל הנראה כרמז על חקירות התקופות של רה"מ בלהב 433.

https://twitter.com/Nehemia_GA/status/1172245168071880704?s=20

לאחר איחור של כמעט 3 שעות, נפגש ראש הממשלה בנימין נתניהו עם נשיא רוסיה ולדימיר פוטין למשך כ-3 שעות במעון הנשיאותי בסוצ'י שברוסיה. בפתח הפגישה אמר נתניהו: "אני שמח לפגוש אותך שוב. היחסים בין רוסיה לישראל מעולם לא היו קרובים יותר. מצד אחד זה מתבקש, זה טבעי. כמו שאמרת, יש למעלה ממיליון דוברי רוסית בישראל. הם מהווים גשר חי בין המדינות שלנו. אני רוצה שוב להודות לך על הדברים שעשית, על יישום הסכם הפנסיות, והווטרנים, זה דבר שעבדנו עליו יחד, דבר מאוד חשוב לאזרחים.

עוד הוסיף נתניהו ואמר: "הידוק היחסים בינינו, אדוני הנשיא, זה תוצאה גם של שני דברים נוספים, של מדיניות הדדית מושכלת של שנינו, ושל הקשר הישיר בינינו. הקשר הזה מנע חיכוכים מיותרים ומסוכנים, בין הכוחות השונים, ואני אומר בפה מלא שזהו מרכיב יסודי ביציבות האזור. אני מאוד מעריך את האמירה שלך, שביטחון ישראל חשוב לך. זה בא לידי ביטוי בפגישות שאנחנו מקיימים, והפגישה החשובה שקיימתי עכשיו עם שר ההגנה, שויגו. התיאום הביטחוני בינינו הוא תמיד חשוב, אבל הוא חשוב במיוחד בעת הזאת משום שבחודש האחרון חלה עלייה מאוד חמורה במספר היקף הניסיונות של איראן לפגוע בישראל משטח סוריה, וגם לשים בה טילים מדויקים נגדנו. זה איום בלתי נסבל מבחינתנו, ואנחנו פועלים, ולכן אנחנו חייבים גם לוודא שהתיאום בינינו ימנע חיכוך, ואנחנו אכן עושים את זה, ונמשיך אני בטוח גם בשיחתנו זאת.".

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים

דיווחים בעזה: ביתו של סינוואר הופצץ

חוסל?

לפני 13 דקות

תיעוד מזעזע: יהודי הותקף באכזריות בפתח ביתו

הטרור הערבי

לפני 4 שעות
בכותרות

דיווחים בעזה: ביתו של סינוואר הופצץ

חוסל?

לפני 13 דקות

תיעוד מזעזע: יהודי הותקף באכזריות בפתח ביתו

הטרור הערבי

לפני 4 שעות

תיעוד: פורעים ערבים קיבלו תגובה מוחצת

צפו

לפני 5 שעות

מרהיב: צה"ל ממשיך להפציץ את מחבלי עזה

מלחמה בטרור

לפני יום 1

הסלמה בגבולות: ירדנים ולבנונים מנסים לפלוש לישראל

עדכונים שוטפים

לפני יום 1

התרגיל המבריק של צה"ל: עשרות מחבלים הרוגים

מלחמה באויב

לפני יום 1

בגלל בן גביר: זנדברג נטשה בזעם את האולפן

פרעות תשפ"א

לפני יום 1

חזית נוספת? 3 טילים שוגרו מלבנון

אירן על הגדרות

לפני 2 ימים