צוחק אחרון

ניצחון לעמית סגל: יצחק לאור יתנצל וישלם

השווה את עמית סגל להיטלר וישלם: בית המשפט השלום בהרצליה פסק הבוקר, כי על יצחק לאור, מבקר ופובליציסט בעיתון "הארץ", להתנצל בפני עמית סגל ולפצות אותו בסכום שלא יפורסם לציבור. - צפו

השופט נזף על עורכי דינו של לאור, ודרש מהם להגיע להסכם התנצלות ופיצוי: "לא מגיע לילדים של התובע שיקראו בפייסבוק שאבא שלהם היטלר", כך דיווח העיתונאי אבישי גרינצוויג באתר גלובס.

בסיום הדיון נקבע כי לאחר שהצדדים יגיעו להסכמה, יפרסם לאור את ההתנצלות הזו: "בעמוד הזה פרסמתי מם מטופש בו עשיתי השוואה מעליבה בין העיתונאי עמית סגל לאדולף היטלר. אף שהסרתי את הפרסום ההוא מקץ 4 שעות, סגל נפגע, ואני מתנצל מכל הלב. המעשה אינו ראוי'".

כזכור, יצחק לאור העלה לרשת הפייסבוק תמונות של העיתונאי עמית סגל, וכתב, "א.היטלר". הפוסט נמחק לאחר מספר שעות, אך הופץ באתרי חדשות וברשתות החברתיות. עמית סגל הגיש תביעה נגדו בסך 140 אלף שקלים. וכאמור, הבוקר הוא זכה.

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!