קרדיט תמונה: twitter

חקירה באזהרה

דיווח: מקורבי נתניהו נחקרו במשטרה

עודכן: 27.10.19 בשעה 12:49
יונתן אוריך ועופר גולן, שניהלו את קמפיין הליכוד בבחירות האחרונות, נחקרו במשטרה והפלאפונים שלהם נלקחו, בחשד ששלחו רכב 'נ נח' שהשמיע תעמולה נגד עד המדינה שלמה פילבר מחוץ לביתו - נתניהו: "שערורייה" - חדשות

מקור בלשכת ראש הממשלה אמר לכאן חדשות: "חקירת המקורבים היא רעידת אדמה של ממש, וניסיון לחבל בעבודתו של ראש הממשלה." לפי החשד במשטרה, מנהלי קמפיין הליכוד עופר גולן ויונתן אוריך, שלחו לכאורה רכב של "נ נח" שהשמיע תעמולה מחוץ לביתו של שלמה פילבר, עד המדינה נגד נתניהו בפרשת 4000 במהלך קמפיין הבחירות האחרונות.

מטעמו של ראש הממשלה נתניהו נמסר בתגובה לחקירה: "הרדיפה לא נפסקת לרגע. עוד לא יבש הדיו על טענות ההגנה שהגישו פרקליטיו של רה"מ בשימוע, וכבר חוקרים את כל סביבתו הקרובה של ראש הממשלה. המטרה ברורה: לנטרל את יכולתו של רה"מ להיאבק בדעת הקהל מול שטפון ההדלפות הבלתי פוסק באמצעות פגיעה במקורביו. שערורייה"

העיתונאי שמעון ריקלין צייץ בזעם: "שנים של הצקות אלימות למנדלבליט ואיש לא נחקר על הטרדת היועץ. רמקולים ליד עד המדינה פילבר ושי ניצן מתפרע שוב. ״הטרדה של עד המדינה שלא סיפק את הסחורה שקיוו ממנו״. שוב ושוב מתברר שיש פה מערכת אכיפה סלקטיבית. אחת לאלו שמותר להם הכל. והשנייה נגד אלו שאסור להם לדבר. כרגיל. הימין פראייר"

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים
הרשת זועמת: יהודי חוטף סטירה ברכבת הקלה

אנטישמיות בבית

זעם ברשת על נאומו של מנכ"ל פייזר בטקס העצמאות

מה דעתכם?

עושה באזז

הרשת זועמת: יהודי חוטף סטירה ברכבת הקלה

אנטישמיות בבית

זעם ברשת על נאומו של מנכ"ל פייזר בטקס העצמאות

מה דעתכם?

צפו: שירה איסקוב ועדי גוזי הדליקו משואה

עצמאות שמח ישראל

תיעוד: צעקות על רה"מ נתניהו בטקס הזיכרון

"תתבייש"

יאיר לפיד: "הנופלים לא מתו בשביל שישראל תיראה ככה"

שכול ופוליטיקה

תיעוד: צעקות על יאיר גולן בטקס זיכרון

כמעט רמטכ"ל

מרגש: הנאום המרטיט של הרמטכ"ל כוכבי

יהי זכרם ברוך

יעלון לעמית סגל: "אתה מחפש בערימות"

יעלון vs סגל