קרדיט תמונה: פייסבוק

ללא בושה

מי גנב פלאפון מהרוג בתאונה?

עודכן: 30.10.19 בשעה 16:04
בני משפחתו של יאיר כהן ז"ל, בן 45 שנהרג בתאונה הקשה לפני מספר ימים באיילון, מבקשים את עזרת הציבור באיתור הפלאפון שנגנב מיאיר ז"ל מזירת התאונה הקשה. לאחר התאונה כתבה בת זוגתו לגנב שהגיב ואז נעלם: "אני מצאתי את המכשיר של בעלך, הוא נפטר היום בכביש. המכשיר נמצא אצלי", מאז לא הגיב הגנב לבקשת המשפחה להחזיר את המכשיר שיש בו זכרונות ותמונות של הנפטר ומשפחתו. - שתפו

בשיחה עם אתר 'באזזנט' אומרת אור דניאל: "שיחזיר את המכשיר גם מבלי להיחשף או שיניח בתיבת דואר בירמיהו 6 חולון. אנחנו אפילו מוכנים לשלם כדי לקבל את המכשיר בחזרה". עוד הסבירה אור דניאל על ההודעה האחרונה שנשלחה: "יאיר היה יוצא לעבודה בסביבות 3 בבוקר, וכשהיא הייתה מתעוררת אז הם היו שולחים בוקר טוב אחד לשניה, מתוך הרגל"

בפוסט שפרמה בת משפחתו ברשת, היא כותבת ומבקשת מהגולשים: "בדר"כ אני לא נוהגת לשתף אבל המקרה הזה מחייב אותי לבקש את עזרתכם! שלשום בצהריים בן הזוג של אמא שלי יאיר כהן נהרג בתאונת אופנוע"

התאונה התרחשה ב 28/10 בסביבות השעה 14:00 בצהריים בכביש איילון בין מחלף יוספטל למחלף הקוממיות. מישהו שכנראה היה עד לתאונה מצא את הטלפון של המנוח והודיע לאמא שלי על מותו הטרגי בשליחת הודעת ווצסאפ.
אבל מאז כל הניסיונות להתקשר ולהחזיר אלינו את המכשיר נכשלו והמנוי אינו זמין! אני מקווה שהפוסט הזה יגיע אליך ותמצא לנכון להחזיר לנו את המכשיר, יש בטלפון לא מעט תמונות וזכרונות וזה כול מה שנישאר לנו מיקירנו! שתפו בבקשה ועזרו לי להגיע אליו!", ביקשה אור דניאל מהגולשים.

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים
תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

מכה לנתניהו: ניצחון לגוש השמאל במליאת הכנסת

דרמה פוליטית

עושה באזז

תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

מכה לנתניהו: ניצחון לגוש השמאל במליאת הכנסת

דרמה פוליטית

תיעוד: נעצרו ערבים חשודים בשפיכת קפה על יהודי

ישראל 2021

איום בתביעה: הזוג נתניהו דורשים מיליון שקל מאולמרט

השפל לשיא

נעצר: ביזה את בית המשפט ופרסם בטיקטוק

אין הרתעה

הרשת זועמת: יהודי חוטף סטירה ברכבת הקלה

אנטישמיות בבית

זעם ברשת על נאומו של מנכ"ל פייזר בטקס העצמאות

מה דעתכם?

צפו: שירה איסקוב ועדי גוזי הדליקו משואה

עצמאות שמח ישראל