קרדיט תמונה: לע"מ

נרדפים

נתניהו: "קשה לי לראות מה שעושים לשרה"

עודכן: 31.10.19 בשעה 22:49
ראש הממשלה נתניהו יוצא להגנת רעייתו שרה בפוסט מתרגש שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו: "ערב ערב מעוותים את דמותה של שרה רעייתי" - הפוסט המלא

ראש הממשלה בנימין נתניהו בפוסט: "קשה לי לראות איך שופכים את דמה של רעייתי שרה ורומסים את כבודה. לצערי כל מי שרוצה לפגוע בי פוגע קודם כל בה ובננו יאיר בשיטפון בלתי פוסק של הדלפות פליליות ומגמתיות, שאיש לא חוקר אותן ומנסה לעצור אותן."

ערב ערב מעוותים את דמותה של שרה רעייתי.

כל חקירות הסרק נגדה לא העלו דבר. שבעה תיקים נגדה נסגרו עוד לפני שהגיעו לבית המשפט.

"בתיק" האחד שהגיע לבית המשפט בנושא חמגשיות, אמר השופט שהנושא כלל לא היה צריך להגיע לבית המשפט, כי בסה"כ מדובר באוכל שעיקרו ארוחות רשמיות ואירוח אורחים במעון רה"מ.

השופט אמר ש"העולם הפלילי הוא זר לשרה נתניהו". כמה שהוא צודק.

בסופו של תהליך הגישור, מתוך כבוד לבית המשפט ולשופטים, הסכימה שרה לקבל את הפשרה שהציע השופט המגשר: ניצול טעות הזולת שלא במרמה – עניין טכני שמעיד שאין כאן כלום, ושאם לא היה מדובר ברעייתי לא היה מגיע כלל לבית המשפט.

שרה עברה ארבע שנים של גיהינום מול מכלול האשמות שלא נשאר מהם דבר. כשהיא החליטה לא ללכת למשפט, היא אמרה שהיא סבלה מספיק ושהיא רוצה שהגיהינום הזה יפסק.

כולם יודעים שאם שרה לא הייתה אשתי לא הייתה נפתחת בכלל חקירה ואף אחד לא היה חולם להעמיד אותה לדין. שרה הפכה לשק החבטות של התקשורת וגורמים נוספים שרוצים לפוגע בי ולהפיל אותי.

שרה רעייתי,

את מופת ודוגמה לכל כך הרבה נשים בישראל. את נותנת את כל חייך למען משפחתנו, למען ילדים חולי סרטן, משפחות שכולות, ניצולי שואה וחיילים בודדים. את משלבת באופן חסר תקדים את היותך רעיית ראש ממשלה והיותך פסיכולוגית שעובדת בעיריית ירושלים ומסייעת לכל כך הרבה ילדים ומשפחות.

אני כואב את הפגיעה המתמשכת, המרושעת והלא צודקת כל כך נגדך.

אני אוהב אותך ואני גאה בך.". כתב נתניהו

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים