קרדיט תמונה: עמית סגל

צו איסור פרסום

עמית סגל חושף: החקירה המפוקפקת של ניר חפץ

עידכון אחרון לפני 2 שנים
העיתונאי עמית סגל, חושף במהדורה המרכזית בחדשות 12, את העדויות הסותרות והלחצים הכבדים שהופעלו בחקירת המשטרה נגד יועץ נתניהו לשעבר ניר חפץ - משרד המשפטים מנע מעמית סגל לפרסם פרטים נוספים מהחקירה - אלדד יניב: "הפרסום שסגל הביא חייב להתפרסם מיד ובמלואו" - צפו

פרשן חדשות 12 חשף במהדורה המרכזית בחדשות 12, את העדויות הסותרות והלחצים הכבדים שהופעלו בחקירת המשטרה נגד יועץ נתניהו לשעבר ניר חפץ: הוא נשלח לתקופת מעצר מהארוכות בתולדות המדינה. החוקרים מנעו ממנו טיפול רפואי – במהלך החקירה מבצעים החוקרים מהלך חסר תקדים, שבמסגרתו מזומן לעדות אדם שאינו קשור כלל לחקירה ונשאל שאלות לא קשורות כדי לאיים על ניר חפץ.

פעיל השמאל אלדד יניב תקף ודרש: "אדם הגון ודמוקרט שמאמין שהאמת אבן ראשה – חייב לדרוש שמנדלבליט יאפשר לפרסם את הסיפור החזק *מאד* שעמית סגל הביא הערב למערכת ונאלץ לא לפרסמו מסיבות שלא ניתן לצייץ – בשל הוראות החוק. הפרסום שסגל הביא חייב להתפרסם מיד ובמלואו. גם אם יהיו לפרסום משמעויות מרחיקות לכת. אמת מנצחת פוזיציה."

עוד חשף עמית סגל בחשבון הטלגרם שלו: "פניתי ליועמ״ש לברר האם זכרונו של חפץ נלקח בחשבון ובעיקר – האם היועץ אישר את אמצעי החקירה חסר התקדים נגד חפץ. תגובתו: היועץ *לא אישר* את הפעולה, אין בכך כדי לאשר את קיומה. מה שמדהים בנוסף לתגובה הוא שבמקביל במשרד המשפטים נקטו צעדים למנוע את פרסום הפרטים, שאינני יכול לפרטם"

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים

דיווחים בעזה: ביתו של סינוואר הופצץ

חוסל?

לפני 34 דקות

תיעוד מזעזע: יהודי הותקף באכזריות בפתח ביתו

הטרור הערבי

לפני 5 שעות
בכותרות

דיווחים בעזה: ביתו של סינוואר הופצץ

חוסל?

לפני 34 דקות

תיעוד מזעזע: יהודי הותקף באכזריות בפתח ביתו

הטרור הערבי

לפני 5 שעות

תיעוד: פורעים ערבים קיבלו תגובה מוחצת

צפו

לפני 5 שעות

מרהיב: צה"ל ממשיך להפציץ את מחבלי עזה

מלחמה בטרור

לפני יום 1

הסלמה בגבולות: ירדנים ולבנונים מנסים לפלוש לישראל

עדכונים שוטפים

לפני יום 1

התרגיל המבריק של צה"ל: עשרות מחבלים הרוגים

מלחמה באויב

לפני יום 1

בגלל בן גביר: זנדברג נטשה בזעם את האולפן

פרעות תשפ"א

לפני יום 1

חזית נוספת? 3 טילים שוגרו מלבנון

אירן על הגדרות

לפני 2 ימים