קרדיט: עמית סגל

צו איסור פרסום

עמית סגל חושף: החקירה המפוקפקת של ניר חפץ

העיתונאי עמית סגל, חושף במהדורה המרכזית בחדשות 12, את העדויות הסותרות והלחצים הכבדים שהופעלו בחקירת המשטרה נגד יועץ נתניהו לשעבר ניר חפץ - משרד המשפטים מנע מעמית סגל לפרסם פרטים נוספים מהחקירה - אלדד יניב: "הפרסום שסגל הביא חייב להתפרסם מיד ובמלואו" - צפו
20:40 | 04.11.19

פרשן חדשות 12 חשף במהדורה המרכזית בחדשות 12, את העדויות הסותרות והלחצים הכבדים שהופעלו בחקירת המשטרה נגד יועץ נתניהו לשעבר ניר חפץ: הוא נשלח לתקופת מעצר מהארוכות בתולדות המדינה. החוקרים מנעו ממנו טיפול רפואי – במהלך החקירה מבצעים החוקרים מהלך חסר תקדים, שבמסגרתו מזומן לעדות אדם שאינו קשור כלל לחקירה ונשאל שאלות לא קשורות כדי לאיים על ניר חפץ.

פעיל השמאל אלדד יניב תקף ודרש: "אדם הגון ודמוקרט שמאמין שהאמת אבן ראשה – חייב לדרוש שמנדלבליט יאפשר לפרסם את הסיפור החזק *מאד* שעמית סגל הביא הערב למערכת ונאלץ לא לפרסמו מסיבות שלא ניתן לצייץ – בשל הוראות החוק. הפרסום שסגל הביא חייב להתפרסם מיד ובמלואו. גם אם יהיו לפרסום משמעויות מרחיקות לכת. אמת מנצחת פוזיציה."

https://twitter.com/EldadYaniv/status/1191449522611851264?s=20

עוד חשף עמית סגל בחשבון הטלגרם שלו: "פניתי ליועמ״ש לברר האם זכרונו של חפץ נלקח בחשבון ובעיקר – האם היועץ אישר את אמצעי החקירה חסר התקדים נגד חפץ. תגובתו: היועץ *לא אישר* את הפעולה, אין בכך כדי לאשר את קיומה. מה שמדהים בנוסף לתגובה הוא שבמקביל במשרד המשפטים נקטו צעדים למנוע את פרסום הפרטים, שאינני יכול לפרטם"

↴ הגיבו וגללו לעוד תכנים