סערת החקירות

המשטרה: "הכל בהתאם לחוק ולהנחיות המשפטיות"

תמונה – משטרת ישראל
משטרת ישראל מפרסמת תגובה ראשונה על התרגילים המלוכלכים שביצעו חוקרי המשטרה לעד המדינה ניר חפץ, כפי שפרסם עמית סגל: "למעלה מן הצורך נציין כי זימון עדים ונחקרים מבוצע רק לצורכי חקירה, והכל בהתאם לחוק ולהנחיות המשפטיות. כל טענה אחרת בהקשר זה הרי שהיא שגויה מיסודה." - נתניהו בתגובה: "מפחיד"

בתגובה שפורסמה נכתב: "בהמשך לפרסומים הנוגעים לחקירת עד המדינה ניר חפץ: משטרת ישראל מנהלת חקירות באופן מקצועי, יסודי ובהתאם לחוק, לא כל שכן כשמדובר בחקירות רגישות הקשורות באישי ציבור."

"כפי שאמרנו פעמים רבות בעבר, נדגיש שוב כי תיק החקירה נוהל על ידי צוות חוקרים בכיר, בפיקוח מלא של ראש להב 433 וראש אגף החקירות והמודיעין. אין בכוונתנו להתייחס לחלקי המידע המפורסמים בתקשורת באופן היוצר עיוות מוחלט של המציאות, אולם נציין כי כלל פעולות החקירה נבחנות מראש לאור תבחינים משפטיים מחמירים של גורמי המקצוע במשטרה.

למעלה מן הצורך נציין כי זימון עדים ונחקרים מבוצע רק לצורכי חקירה, והכל בהתאם לחוק ולהנחיות המשפטיות. כל טענה אחרת בהקשר זה הרי שהיא שגויה מיסודה."

ראש הממשלה נתניהו הגיב בעמוד הפייסבוק שלו "מפחיד" וצירף דיווח נוסף של עמית סגל מפרשת החקירות

מפחיד.

Posted by ‎Benjamin Netanyahu – בנימין נתניהו‎ on Tuesday, 5 November 2019

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.