מורד במנהיג

סער יוצא למלחמה פוליטית נגד נתניהו

לא רק כתב אישום: בכיר הליכוד גדעון סער יוצא למתקפה פוליטית נגד ראש הממשלה נתניהו בראיון לרינה מצליח בערוץ 12: "פריימריז בזק כדי למנוע בחירות שלישיות, לסיים את המשבר הפוליטי הבלתי סופי ולהציל את המחנה הלאומי" - הליכוד בתגובה: "אפס נאמנות מקסימות חתרנות"

מהליכוד נמסר בתגובה לדבריו של גדעון סער: "יו״ר הליכוד הוא ראש הממשלה נתניהו שהביא לליכוד 32 מנדטים בפתק מחל עליו נכתב ״הליכוד בראשות נתניהו. מצער לראות שבזמן שראש הממשלה נתניהו שומר על ביטחון ישראל בכל החזיתות ופועל לשמר את שלטון הליכוד, גדעון סער כהרגלו מגלה אפס נאמנות ומקסימום חתרנות."

ארז תדמור תקף: "יש 3 רמות של נבחרי ציבור ימנים: 1. הראויים ביותר הם אלו שנאבקים נגד כוחן המופרז והמסוכן של מערכת המשפט והתקשורת. 2. אלו ששומרים על שתיקה ומקווים שלא יטפלו אליהם. 3. העבדים שמחזקים את החונטה כדי לקדם את עצמם. סער עבר הערב מקטגוריה 2 ל-3 והוכיח שאינו ראוי לייצג את הימין והליכוד"

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.