קרדיט תמונה: מתוך הסרטון

לא מתנצלת

הגננת המסירה התפטרה מתפקידה

עידכון אחרון לפני שנה 1
לאחר הציוץ של שר החינוך רפי פרץ כי משרד החינוך פועל לאתר את הגננת ולהזמינה לבירור, הודיעה הסייעת בראיון לתוכנית 'הצינור' כי היא כבר התפטרה: "עשיתי שטות ששיתפתי אבל אני לא אוותר על הערכים שלי", אמרה בתגובה והוסיפה: "להרוויח 3,500 שקל אני יכולה גם בחנות בגדים"

ראיון עם הגננת שהסירה את התמונה של ראש הממשלה מהקיר

בלעדי – אחרי שעוררה סערה כשהסירה את תמונתו של ראש הממשלה מהקיר בגן בו היא עובדת, היא מתיישבת מול המצלמה לראיון ראשון וממש לא מתנצלת. צפו בראיון

Posted by ‎הצינור‎ on Sunday, November 24, 2019

‏בסרטון שפורסם ברשתות החברתיות נראית הגננת כשהיא מסירה את תמונתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו: "בתור אשת חינוך, אדם שמואשם בשוחד מרמה והפרת אמונים לא יכול לשמש דוגמה טובה לילדים. אצלי בגן התמונה שלך לא יכולה להיות על הקיר. לך לבית משפט. תנקה את עצמך. אם אתה זכאי, ברוך שובך. עד אז, התמונה הזאת יורדת מהקיר שלנו".

‏שר החינוך רפי פרץ בתגובה על הסרטון בו נראית גננת מסירה את תמונתו של בנימין נתניהו: "רואה בחומרה רבה את מעשיה של הגננת בסרטון שפורסם בכלי התקשורת. משרד החינוך פועל על מנת לאתרה בהקדם ולזמנה לבירור.

ראש הממשלה הוא בנימין נתניהו וצריך לנהוג בו בצורה ממלכתית ומכובדת, גם אם יש מחלוקת לא נקבל התנהגות שכזו בשום מוסד חינוכי." כתב שר החינוך בטוויטר בתגובה.

ח"כ סתיו שפיר החמיאה הגננת וכתבה: " ‏גננת אמיצה מורידה תמונה של איש שהפסיד בבחירות, שמואשם בשוחד והפרת אמונים וכדי לחמוק מעונש מסית נגד חצי מדינה ומערער את שלטון החוק. היא חוטפת איומים וגם אלה שחושבים כמוה מצקצקים שהיא לא ממלכתית. פחדנים. היא הכי ממלכתית. מי שהילדים חשובים לו, נלחם על העתיד שלהם במקום לדאוג רק לעצמו"

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים

תיעוד ראשוני: נפגעים בקריסת טריבונה בגבעת זאב

דיווח

לפני יום 1

תיעוד דרמטי: פיגוע דריסה בירושלים

הטרור הפלסטיני

לפני יום 1
בכותרות

תיעוד ראשוני: נפגעים בקריסת טריבונה בגבעת זאב

דיווח

לפני יום 1

תיעוד דרמטי: פיגוע דריסה בירושלים

הטרור הפלסטיני

לפני יום 1

לפיד תוקף: "למה תמיד האש פורצת בדיוק כשזה הכי נוח לראש-הממשלה"

"אילו אילו אילו"

לפני יום 1

המיליונר הבדואי של יעלון: "או ניצחון או נמות"

הסתה מבית

לפני 2 ימים

דיווחים בעזה: ביתו של סינוואר הופצץ

חוסל?

לפני 2 ימים

תיעוד מזעזע: יהודי הותקף באכזריות בפתח ביתו

הטרור הערבי

לפני 2 ימים

תיעוד: פורעים ערבים קיבלו תגובה מוחצת

צפו

לפני 2 ימים

מרהיב: צה"ל ממשיך להפציץ את מחבלי עזה

מלחמה בטרור

לפני 3 ימים