טרגדיה קשה

הילדים נשרפו: "אין לנו לאן לחזור"

תמונה – אלבום משפחתי
הורי הילדים שנספו בשריפה מדברים לראשונה ומתחננים לעזרת הציבור: "בסיום השבעה אין לנו לאיפה ללכת, אנחנו מחפשים דירה. הביאו בגדים הביאו רהיטים הביאו מיטות, ואנחנו צריכים ארבעה קירות איפה להיות בבית" - יו"ר 'כחול לבן' בני גנץ הודיע כי יתרום למשפחה 25,000 שקל למשפחה מפיצויים שנפסקו לטובתו בבית המשפט - צפו ושתפו

ניתן לסייע למשפחה >> לחצו כאן

https://www.facebook.com/Buzznet.co.il/videos/2528702270583450/

לאחר הטרגדיה הקשה והבלתי נתפסת שגבתה את חיי ילדיהם, רפאל בן ה-3 ואלעזר בן-5, סיפר האב בכאב: "היינו משפחה עם שישה ילדים, מספר אב המשפחה בבכי ומוסיף: "אתמול קברנו שניים, נועה שואלת איפה רפאל לא יודעים מה לענות להם."

האם, ציפורה אוחנה רצה במהירות אל תוך האש, והצליחה לחלץ בידיה החשופות את הילדים שהיו לכודים בעשן תוך כדי שהיא מקריבה את חייה. ארבעה ילדים הצליחה לחלץ פעם אחרי פעם עד שהגיעו כוחות הכבאות וההצלה ונרתמו לעזרתה, אבל למרבה הצער רפאל בן השלוש ואלעזר בן החמש ז"ל נספו.

קרובי המשפחה והשכונה פתחו בקמפיין להצלת משפחת אוחנה שתצטרך לחזור הביתה ולנסות להמשיך לחיות.

ניתן לתרום למשפחה בלינק >> לחצו כאן

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!