באזזנט

תמונה – ארכיון מד"א

מזעזע

דיווח: תינוק בן שנה נפצע קשה מדקירות

דיווח ראשוני: תינוק בן שנה מהמועצה המקומית עילוט שבצפון הובהל במצב קשה כשהוא מחוסר הכרה לבית החולים האנגלי בנצרת. על פי החשד האם ניסתה לרצוח את בנה ולהתאבד - מבזק

לפני זמן קצר במוקד המשטרה של 100 התקבלה הודעה לפיה: אם סיפרה כי פגעה בבנה הקטן והיא בעצמה פצועה. במקביל התקבלה הודעה נוספת על פעוט שהגיע למרפאה כשהוא פצוע באורח קשה ועל גופו סימני דקירה.

שוטרי משטרת ישראל הוזנקו למקום יחד עם צוות רפואי אשר מפנה את הפעוט בן השנה באמצעות מסוק לבית החולים רמב"ם ובמקביל מעניק טיפול רפואי לאם בזירת הארוע. חוקרי המשטרה בשלב זה אוספים ממצאים בזירה וחוקרים את נסיבות הארוע.

ממד"א נמסר: בשעה 13:59 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב גלבוע על פעוט מחוסר הכרה שהובא למרפאה מקומית בעילוט. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים במקום טיפול רפואי לפעוט כבן שנה במצב קשה. נסיבות האירוע אינן ברורות"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.